Monitor Audio Cinergy 300 - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Monitor Audio
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę. Zapytaj o planowany termin dostępności mailowo lub telefonicznie.

Kolumna instalacyjna z certyfikatem THX Monitor Audio Cinergy 300

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Kolumna instalacyjna z certyfikatem THX Monitor Audio Cinergy 300

W Monitor Audio Cinergy 300 znajdziemy nasze najnowsze przetworniki średniotonowe, pozwalające uzyskać niezwykle czysty dźwięk. Dzięki temu nigdy nie przegapisz magicznych momentów filmowych. A dzięki konstrukcji dostosowanej do potrzeb instalatorów, dopasowanie kolumny do konkretnego projektu będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej – niezależnie od tego, czy montujesz je w ścianie, czy używasz ich w roli kolumn podłogowych wspierających się na ultrastabilnym, izolującym od drgań cokole.

Monitor Audio Group prezentuje Cinergynowy system kolumn do kina domowego z certyfikatem THX.

Monitor Audio Group, brytyjska firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji szeroko nagradzanych produktów audio, ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek nowego systemu kolumn do kina domowego o nazwie Cinergy.

Monitor Audio przez 50 lat kreował realistyczny dźwięk. Teraz wszystko, co wie na temat dźwięku, przenosi na duży ekran, proponując serię Cinergy. To kompletny system kina domowego, w dodatku skoncentrowany na potrzebach instalatorów. Elastyczny i wygodny projekt Cinergy daje instalatorom i projektantom nieskończone możliwości, umożliwiając im dostarczanie niezwykłego dźwięku, wyrafinowania i luksusu, jakiego oczekują klienci.

Ten niezwykle elastyczny w budowie system został zaprojektowany ze świadomością, że każda instalacja jest inna i że nie ma dwóch takich samych. Został więc zbudowany tak, aby ułatwić instalatorom jego użytkowanie w sposób, w jaki nigdy wcześniej nie doświadczyli. Jego funkcje specjalne obejmują konstrukcję modułu średnio-wysokotonowego, który można obracać w razie potrzeby, co pozwala dostosować go do orientacji kolumny. Rozwiązania te obejmują również metody izolacji i mocowania kolumn, które pomagają osiągnąć znakomite wyniki. Różne opcje umożliwiają mocowanie kolumn do ścianek ze stelażem, mocowanie do pełnych ścian lub do podłogi.

Jedną z kluczowych cech systemu jest to, że instalatorzy mogą z łatwością obrócić moduł głośników średniotonowych w Cinergy 100, 200 i 300, w zależności od tego, czy instalują kolumny w pionie, czy w poziomie. Cinergy oferuje również wymienny moduł średnio-wysokotonowy, co pozwala zaprojektować systemy „szyte” na miarę. Ta inteligentna innowacja projektowa oznacza, że w Cinergy 300 moduł średnio-wysokotonowy można zamieniać miejscami z przetwornikami basowymi. Oprócz zintegrowanych uchwytów, które ułatwiają przenoszenie kolumn, systemy Cinergy oferują również poręczne nóżki i izolatory, które redukują wibracje.

Instalatorzy mogą się czuć bezpiecznie wiedząc, że Cinergy bazuje na najnowszych technologiach Monitor Audio, zaprojektowanych tak, aby każdy moment filmu był klarowny, czysty i niezapomniany. Od przetwornika wysokotonowego MPD do głośników RDT II – każdy element został zaprojektowany tak, aby filmy nas zachwycały.

Co ważne, instalatorzy mogą mieć pełne zaufanie do Cinergy dzięki certyfikatowi THX Ultra – najwyższemu standardowi wierności dźwięku i obrazu. Uznany na całym świecie certyfikat THX gwarantuje instalatorom i ich klientom, że Cinergy zapewni najwyższą jakość dźwięku kinowego. Nie oznacza to po tylko zestawu pomiarów wykonanych na komputerze lub w laboratorium, a realnie wyjątkowy dźwięk – certyfikat THX jest przyznawany po odsłuchach w realnej instalacji kina domowego.

Nowa seria obejmuje modele: Cinergy 100, 200, 300 i Sub15 – wszystkie zawierają szereg innowacyjnych funkcji, pozwalających osiągnąć im najwyższą jakość dźwięku.

Warunki gwarancji:
Głośniki instalacyjne marki Monitor Audio objęte są dożywotnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis. Warunki gwarancji dostępne są w salonie.