Monitor Audio IWA-250 - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Monitor Audio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 2 890,00 zł / szt.

Wzmacniacz do subwoofera sufitowego Monitor Audio IWA-250

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Wzmacniacz do subwoofera sufitowego Monitor Audio IWA-250

Trzecim komponentem systemu subwoofera ściennego IWS 10 jest wzmacniacz IWA250:niskoprofilowa, ale mocna konstrukcja w obudowie rackowej U1. Dostarcza do 250 W przy 4Ω, a jeden wzmacniacz może napędzić jeden lub dwa IWS10, co oznacza łatwość w aranżacjiinstalacji w dużych pomieszczeniach. IWA250 może być skonfigurowany tak, aby automatyczniesię aktywować sygnałem muzycznym, a także poprzez 12 V trigger, podłączony do amplitunerakina domowego lub do innego źródła. IWA250 automatycznie uruchomi się i wyłączy wraz zamplitunerem, telewizorem lub innym systemem.

Wzmacniacz wyposażono we wzmacniacz pracujący w klasie D, który nie wymaga radiatorów(nie grzeje się), zintegrowany z układem DSP. Filtrowanie i funkcjonalność kontrolowane sąpoprzez nowoczesne oprogramowanie. IWA250 wyposażony jest we wszystkie potrzebne wejścia:monofoniczne LFE (na RCA i XLR) oraz stereofoniczne RCA. Wyjścia to dwie pary złoconychterminali głośnikowych typu „push”, umożliwiające podłączenie jednego lub dwóch przetwornikówIWS10. Panel frontowy umożliwia dostęp do ustawień także wtedy, gdy wzmacniacz jestzamontowany w szafce rackowej.

Equalizer umożliwia szeroki wybór ustawień: music, movie i impact, pozwalając na wydobycieidealnego brzmienia w dowolnym pomieszczeniu. Specjalny wyłącznik pozwala na kalibracjębrzmienia przetwornika zarówno gdy ten jest zamontowany w obudowie IWB10, jak i pracuje bezniej.

Specyfikacja techniczna:
- Zasilacz impulsowy
- Wzmacniacz w klasie D o mocy 250W dla 4Ω (dwa głośniki IWS-10)
- Wysoko-efektywna konstrukcja nie grzeje się w trakcie pracy
- Sterowanie układem DSP z zaawansowanymi limiterami
- Zużycie prądu w trybie standby poniżej 0,5W
- Ochrona przez zwarciem i przegrzaniem
- Konstrukcja Obudowa z 3mm stali, front z ABS
- Pasmo przenoszenia 25 Hz-120 Hz
- Maksymalna moc 250 W dla 4 Ω
- Wymiary (W x S x G) 43.7 x 432 x 263mm

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Monitor Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.