Monitor Audio IWS-10 - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Monitor Audio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 2 849,00 zł / szt.

Subwoofer sufitowy Monitor Audio IWS-10

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 lub 30 miesięcy lub atrakcyjny rabat!

Subwoofer sufitowy Monitor Audio IWS10

IWS 10 to wysokiej klasy subwoofer przeznaczony do montażu w ścianie. Pozwala dzięki temu całkowicie zintegrować fantastyczne kino domowe lub zaawansowane systemy stereofoniczne z dosłownie każdym rodzajem pomieszczenia.
Przetwornik nowego subwoofera IWS10 wykonany jest z - zastosowanego poprzednio we flagowej serii Platinum Monitor Audio - materiału RDT cechującego się niezwykłą sztywnością przy małej masie. Rigid Diaphragm Technology ma postać sandwicza z wewnętrzną warstwą o wyglądzie plastra miodu o nazwie Nomex. Rezultatem jest niska masa przetwornika, a jednocześnie niezwykła wytrzymałość membrany odpornej na załamania nawet przy ekstremalnych wychyleniach, na tyle delikatna, by wydobyć głębię basu. Mimo że membrana ma głębokość zaledwie 81 mm! Doskonała wentylacja tylnej strony membrany umożliwia szybkie przemieszczanie się powietrza, redukując kompresję, zapobiegając nagrzewaniu się cewki.
IWS10 nastawiony jest na generowanie wybitnego basu z produktu zamontowanego w ścianie, suficie a nawet w podłodze. Przekłada się to na wyjątkowe możliwości montażu wraz z dedykowaną czarną obudową IWB10. Subwoofer wyposażono w sprawdzony, opatentowany system mocowań tri-grip – pozwalający przykręcić głośnik z niespotykaną siłą. MaskownicaIWS10 jest łatwa w montażu i może być malowana, dopasowując się tym samym kolorystycznie do wnętrza pomieszczenia w którym pracuje. IWS10 zastosowany z obudową IWB10 to gwarancja optymalnego, kontrolowanego dźwięku.

Specyfikacja techniczna:
- Pasmo przenoszenia 28 Hz – 120 kHz
- Impedancja nominalna 8 Ω (1 W/1 m)
- Maksymalne SPL 86 dB
- Moc maksymalna 150 W
- Wymiary montażu 280 x 280 mm
- System mocowań 4 x TriGrip
- Terminale pozłacane typu „push”
- Materiał konstrukcyjny mineralny plastik ABS
- Certyfikat RoHs2
- Opcjonalna zamknięta obudowa dla IWS10, zaprojektowany dla wydobycia optymalnego brzmienia IWS10, ciężka konstrukcja z MDF, laminowana okleina winylowa , okablowanie i terminale głośnikowe, wymiary 850 x 351 x 85 mm (H x W x D) pojemność 16.5 litry 

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Monitor Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.