Onkyo TX-NR6100 (Czarny) - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Onkyo
  • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-2 dni robocze.
  • Historia ceny
  • szt.
Amplituner kina domowego Onkyo TX-NR6100 (Czarny)
Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub specjalna oferta!
Amplituner kina domowego Onkyo TX-NR6100
Cechy/Specyfikacja Techniczna:
Moc i przetwarzanie:
  • 7-kanałowy wzmacniacz
  • 175 W na kanał przy 6 Ohm (1 kHz) 10% THD, 1 kanał napędzany
  • 100 W na kanał przy 8 Ohm (20-20 000 Hz) 0,08% THD, z 2 kanałami napędzanymi
  • Dekodowanie dźwięku przestrzennego Dolby i DTS
    • Dolby Atmos Height Virtualization tworzy trójwymiarowe efekty bez głośników górnych
  • Referencyjny dźwięk kinowy z certyfikatem THX Select
Opcje muzyki cyfrowej i strumieniowania:
  • Współpracuje z asystentami sterowania głosowego Amazon Alexa i Google Assistant
Funkcje HDMI:
  • Przełączanie audio/wideo HDMI: 6 wejść, 2 wyjścia
    • 3 wejścia i 2 wyjścia obsługują wideo 8K/60Hz i 4K/120Hz (HDMI 2.1)
    • wszystkie wejścia i wyjścia obsługują wideo 4K/60Hz
  • Technologia HDCP 2.3 zapewnia kompatybilność ze źródłami Ultra HD i telewizorami
    • obsługuje HDR10+, Dolby Vision i HLG (Hybrid Log Gamma)
  • Obsługuje ARC (Audio Return Channel) i eARC (Enhanced Audio Return Channel)
Dźwięk w wielu pomieszczeniach (Mutliroom):
  • Wyjście dwupokojowe/dwuźródłowe
  • Wyjście HDMI strefy 2
  • Zasilane wyjście drugiego pomieszczenia (umożliwia dźwięk 5.2-kanałowy w pomieszczeniu głównym)
Inne połączenia:
  • Cyfrowe wejścia audio: 1 optyczne Toslink, 1 koncentryczne
  • 4 analogowe stereofoniczne wejścia audio liniowe RCA
  • Port USB do odtwarzania dźwięku z pamięci flash USB (panel przedni)
  • Wejście gramofonowe MM (ruchomy magnes) do podłączenia gramofonu
    • odbiornik może zasilać jednocześnie maksymalnie 7 kanałów
  • Wyjścia dual mono RCA na subwoofer
  • Pełnowymiarowe gniazdo słuchawkowe na panelu przednim
Wymiary i inne informacje:
  • W zestawie pilot zdalnego sterowania
  • Obsługa systemów zdalnego sterowania opartych na protokole IP
  • Tuner DAB/FM
  • Pobór prądu (praca/spoczynek/czuwanie): 570 / 65 / 0.15 W