Qualio IQ - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Qualio
 • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.

 • Historia ceny
 • szt.
 • 14 950,00 zł / szt.

Kolumna podłogowa Qualio IQ

Z uwagi na prezentację wielu wariantów/opcji jednego modelu kolumny, gdy jest ona dostępna - przed zakupem prosimy o kontakt celem ustalenia dostępności wybranej przez Ciebie wersji.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Prezentujemy producenta Qualio, made in PolandPrezentujemy producenta | Qualio | made in Poland | [V.2024]

Kolumna podłogowa Qualio IQ

Qualio IQ, to trójdrożna kolumna open-baffle. Model ten wykorzystuje najlepsze komponenty na rynku, takie jak przetworniki SB Acoustic z flagowej serii Satori, elementy zwrotnicy pochodzą od firmy Mundorf, przewody miedziane i złącza. Dzięki temu ta kolumna zapewnia naturalny, organiczny dźwięk, który zawsze chciałeś usłyszeć. Kolumna wyposażona jest w dodatkową parę terminali WBT na tylnej ściance, które łączą się tylko z dipolowym super-tweeterem Mundorf AMT. Możesz podłączyć różne oporniki miedziano-niklowe Mundorf do tych terminali, aby dostosować ilość wysokich częstotliwości do swojego gustu. Wszystkie oporniki są lutowane z wtyczkami bananowymi z wysokiej czystości miedzi. pokrytej warstwa 24 karatowego złota, dzięki czemu można je zmieniać w ciągu kilku sekund i dostosować ilość wysokich częstotliwości do swojego gustu.

Średni zakres jest obsługiwany przez niesamowity przetwornik Satori, który oferuje świetne rozszerzenie do 15 kHz, a towarzyszy mu przetwornik Mundorf AMT używany jako super-tweeter, który pokrywa częstotliwość do 31 kHz. Co więcej, oba przetworniki są umieszczone w otwartym baffle, co oznacza, że otwierają i promieniują dźwięk w obie strony. To nie tylko eliminuje wszystkie rezonanse i zniekształcenia obudowy, ale także wypełnia cały pokój dźwiękiem i tworzy wyjątkowe trójwymiarowe holograficzne pole dźwiękowe do Twojej dyspozycji. Niesamowicie głębokie, ale szybkie i szczelne basy są dostarczane przez przetwornik Satori o średnicy 9.5 cala, zdolny do dostarczania doskonałych basów do 28 Hz.
Jeśli szukasz kolumn głośnikowych, które oferują niesamowite doświadczenie słuchowe, Qualio Quantum to dobry wybór.

Realistyczny dźwięk
Zamknij oczy i przeżyj coś, czego nigdy wcześniej nie słyszałeś. Naturalny, organiczny, organiczny dźwięk, o którym zawsze marzyłeś.

Absolutne zanurzenie
Najwyższej jakości komponenty i konstrukcja dipola dla średnich i wysokich częstotliwości zapewniają holograficzne wrażenia 3D.

Piękny design
Jesteś wyjątkowy, więc Twoi mówcy powinni być wyjątkowi. Niesamowity, zaawansowany technologicznie design sprawi, że poczujesz się dobrze każdego dnia.

Komponenty High-End
W Qualio IQ zastosowano najlepiej brzmiące komponenty dostępne na rynku.

Jakość jest wpisana w DNA głośników Qualio IQ. Głośniki IQ mają tylko najlepiej brzmiące przetworniki, zwrotnice, okablowanie i złącza z czystej miedzi.

Zestawy IQ są bardzo neutralne. Zwrotnice są idealnie dopasowane, ale chcemy, abyś mógł dopasować je idealnie do każdego pomieszczenia i systemu.

Dlatego zdecydowaliśmy się wyposażyć głośniki w dodatkową parę zacisków WBT z tyłu, które łączą się tylko z supergłośnikiem dipolowym Mundorf AMT.

Do tych zacisków można podłączyć różne rezystory miedziowo-niklowe Mundorf. Rezystory są oznaczone kolorami, dzięki czemu można je łatwo podłączyć do głośników. 2 wartości rezystorów są dostępne w standardowym opakowaniu, a 5 wartości jest dostępnych w pakiecie precyzyjnym.

Wszystkie rezystory są przylutowane za pomocą pozłacanych miedzianych wtyków bananowych, dzięki czemu można je wymienić w kilka sekund i dostosować ilość wysokich częstotliwości do własnych upodobań.

Obiecujemy, że z głośnikami Qualio IQ doświadczysz rewolucji w swoim systemie. Przekonasz się, że dźwięk dostarczany przez IQ jest jednym z najlepszych, jakie kiedykolwiek słyszałeś.

Twoje potrzeby są najważniejsze
Specjalny kolor lub inne specjalne życzenia? Jesteśmy bardzo dobrzy w dostosowywaniu i dbaniu o Ciebie.

Specyfikacja Techniczna:

 • Impedancja: 4 Ohm
 • Szerokość pasma: 30 Hz – 31 kHz
 • Skuteczność: 89 dB
 • Wymiary (wys. x szer. x gł.): 102 x 38.5 x 31.5 cm
 • Waga: 32 kg

Warunki gwarancji:
Produkty firmy Qualio objęte są 2-letnią gwarancją.