Rega Planar 1 Plus (Biały mat) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Rega
 • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.

 • Historia ceny
 • szt.
 • 2 199,00 zł 1 999,00 zł / szt.

Gramofon Rega Planar 1 Plus (P1 Plus) (Biały mat) 2021, z wkładką Rega Carbon MM

Porównujemy modele Rega: Planar 1 vs 2 vs 3Porównujemy modele Rega: Planar 1 vs 2 vs 3

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Gramofon Rega Planar 1 Plus (P1 Plus) z wkładką Rega Carbon MM

Wszystkie funkcje nagradzanego gramofonu Planar 1 z dodatkiem wbudowanego wysokiej jakości przedwzmacniacza gramofonowego MM, co czyni go najlepszym gramofonem „Plug and Play” - oto Planar 1 Plus.

Główne Cechy:

 • Zintegrowany przedwzmacniacz gramofonowy MM
 • Zaawansowany pasek napędowy EBLT montowany w standardzie
 • Ramię RB110 z łożyskami o bardzo niskim współczynniku tarcia
 • Fabrycznie zamontowana wkładka Carbon MM
 • Żywica fenolowa, talerz z efektem koła zamachowego
 • Wysokiej jakości silnik synchroniczny 24 V o niskim poziomie hałasu

Zadaliśmy sobie pytanie, jak sprawić, by najbardziej udany gramofon, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy, brzmiał lepiej, był jeszcze łatwiejszy w obsłudze i bardziej dostępny dla szerszej publiczności? Odpowiedź była prosta; nasi inżynierowie dodali specjalnie zaprojektowany, wysokiej jakości przedwzmacniacz gramofonowy MM oparty na wielokrotnie nagradzanym What Hi-Fi? 5-gwiazdkowy Fono Mini.

Na rok 2021 mamy nowy wygląd Planara 1 PLUS. Z przyjemnością przedstawiamy nowe, oszałamiające matowe wykończenie. Każdy aspekt Planar 1 PLUS został skrupulatnie zaprojektowany, aby poprawić wydajność. Planar 1 PLUS wykorzystuje specjalnie zaprojektowany silnik synchroniczny 24 V o niskim poziomie hałasu, który redukuje wibracje, w połączeniu z ręcznie wykonanym ramieniem RB110 wyposażonym w nasze unikalne łożyska Rega o ultraniskim tarciu. Dodaliśmy naszą najnowszą technologię paska napędowego, pasek EBLT, który zapewnia większą dokładność i lepszą wydajność prędkości. Jeśli chcesz wrócić do winyli i chcesz uzyskać poważne brzmienie, które przetrwa całe życie, nie szukaj dalej.

WBUDOWANY PRZEDWZMACNIACZ GRAMOFONOWY
Wbudowana sekcja phono to wysokiej klasy przedwzmacniacz. Jest przeznaczony do wzmacniania sygnału z wkładki MM do odpowiedniego poziomu dla wszystkich wejść liniowych systemu lub wzmacniacza audio. Umożliwia to proste podłączenie do szerokiej gamy produktów za pomocą standardowego podwójnego przewodu phono-phono (w zestawie) lub wtyczki phono-3,5 mm (brak w zestawie).

RAMIĘ GRAMOFONOWE
Zupełnie nowe ramię RB110 zbudowane na nowo zaprojektowanych przez Regię łożyskach o ultraniskim tarciu (zgłoszenie patentowe). Nowy montaż odchylenia i zintegrowany zacisk ramienia. Zawiera automatyczną regulację biasu, eliminującą potrzebę ustawiania go przez użytkownika, dzięki czemu jest to najbardziej „plug & play” gramofon, jaki kiedykolwiek wyprodukowaliśmy. Ergonomicznie zaprojektowana główka zapewniająca lepszą użyteczność i wygląd.

WKŁADKA
Wkładka MM Rega Carbon dostarczana w standardzie.

SILNIK SYNCHRONICZNY 24 V
Synchroniczny silnik prądu przemiennego 24 V z nową płytką drukowaną i aluminiowym kołem pasowym zapewnia niski poziom hałasu i lepszą stabilność prędkości.

COKÓŁ
Zupełnie nowy cokół z matowym wykończeniem o znacznie poprawionym wyglądzie i ergonomicznie umiejscowionym włącznikiem/wyłącznikiem umieszczonym na spodzie. Dostępne dwa wspaniałe wykończenia cokołu, matowa czerń lub matowa biel.

OBUDOWA ŁOŻYSKA CENTRALNEGO
Wydajne łożysko główne z mosiądzu, oferujące lepsze dopasowanie i usuwanie naprężeń na samym łożysku, jednocześnie minimalizując przenoszenie energii potencjalnej (zgłoszenie patentowe).

TALERZ
23 mm, wyższa masa, fenolowy talerz z ulepszonym efektem koła zamachowego dla lepszej stabilności prędkości.

IZOLACJA
Nasz najnowszy projekt montażu stopy zwiększa stabilność i zmniejsza przenoszenie wibracji.

TACA POKRYWY SILNIKA
Taca pokrywy silnika ze zintegrowanym chłodzeniem.

WAGA RÓWNOWAŻĄCA
Waga równoważąca 111 g typu „plug & play”.

Specyfikacja Techniczna:

 • Ramię: Ręcznie składane ramię RB110
 • Wkładka: Fabrycznie zamontowana wkładka Carbon MM
 • Silnik: Silnik o niskim poziomie hałasu 24 V
 • Talerz: Talerz z żywicy fenolowej
 • Wymiary (zamknięta pokrywa) (szer. x wys. x gł.): 447 x 117 x 360 mm
 • Waga: 4.35 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Rega objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.