Sonus faber Maxima Amator - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Sonus faber
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 34 999,00 zł / szt.

Kolumna podłogowa Sonus faber Maxima Amator
Cena dotyczy 1 szt. produktu.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Kolumna podłogowa Sonus faber Maxima Amator

Nowa, dwudrożna kolumna podłogowa składa hołd włoskim korzeniom marki - Sonus faber z dumą przedstawia Maxima Amator, dwudrożną kolumnę, która wykorzystuje dwa przetworniki, aby zapewnić połączenie wyjątkowych emocji z maksymalną reprezentacją naturalnego dźwięku. Koncepcja dwudrożna, często uważana za najczystszy system możliwy do osiągnięcia w odniesieniu do elektroakustyki, zawsze była silnym elementem tożsamości produktów marki Sonus faber, a Maxima Amator powstała, by oddać hołd tej tradycji i samej muzyce, prowadząc słuchacza do najpełniejszej przyjemności oraz oferując zanurzenie w jej najgłębszej esencji.
Najnowszy dodatek do kolekcji Heritage został w całości wykonany we Włoszech, z obudową z litego drewna orzechowego, która została zaprojektowana z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod obróbki. Pozwoliło to konstruktorom Sonus faber na uzyskanie niezawodnej akustyki i pokonania ograniczeń konstrukcyjnych litego drewna. Dołożono wszelkich starań, aby uzyskać odpowiednią rozdzielczość wewnętrznych objętości obudowy. Została ona podzielona na trzy oddzielne komory zaprojektowane w celu zwiększenia sztywności konstrukcji, minimalizacji rezonansów i ekranowania zwrotnicy, umieszczonej w dedykowanej komorze widocznej z tyłu obudowy.

Zaimplementowano te same przetworniki, co w modelu Electa Amator III - 28 mm tweeter D.A.D. Damped Apex DomeTM z neodymowym systemem napędu magnetycznego i labiryntową tylną komorą akustyczną z litego drewna świerkowego oraz przetwornik średniotonowy o średnicy 180 mm z membraną wykonaną z pulpy celulozowej i włókien naturalnych osuszanych powietrzem, zamontowaną na oryginalnym koszu z odlewanego ciśnieniowo aluminium. Zaprezentowana pierwszy raz w modelu Maxima Amator, konstrukcja zwrotnicy IFF "Interactive Fusion Filtering" opracowana została przez Sonus faber.

Specyfikacja techniczna:
- Przetwornik wysokotonowy H28 XTR-04 DAD
- Przetwornik średnio-niskotonowy MW18XTR-04
- Częstotliwość zwrotnicy 2100 Hz
- Pasmo przenoszenia 35 Hz – 35.000 Hz
- Czułość 88 dB SPL (2,83V/1 m)
- Impedancja nominalna - 4 omy
- Sugerowana moc wzmacniacza 25-125W
- Wymiary (WxSxG) 1120 x 300 x 350 mm
- Waga 38 kg (1 szt.)

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Sonus faber objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.