System Audio Legend 40.2 Silverback (Biały satyna) - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: System Audio
 • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

 • Historia ceny
 • szt.
 • 12 000,00 zł / szt.

Podłogowa, aktywna kolumna głośnikowa System Audio Legend 40.2 Silverback (biały satyna)
Cena dotyczy 1 szt. kolumn.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Podłogowa, aktywna kolumna głośnikowa System Audio Legend 40.2 Silverback

Główne Cechy:

 • Cyfrowa kolumna aktywna z 4 wzmacniaczami, elektroniczną zwrotnicą i procesorem DSP wbudowanym w każdą obudowę
 • Dźwięk w imponującej jakości High Definition
 • Niezwykle łatwe w użyciu i instalacji
 • Łatwe do umieszczenia w pokoju dzięki niewielkim wymiarom

Najwyższej klasy wrażenia muzyczne nigdy nie były tak łatwo dostępne.
Para kolumn SA Legend 40.2 Silverback to kompletny system muzyczny High End. Wystarczy dodać swoje ulubione źródła dźwięku, aby cieszyć się ich funkcjonalnością.

Kolumny włączają się po uruchomieniu muzyki. 4 wbudowane wzmacniacze (na kolumnę) są gotowe na każde wyzwanie, jakie im zaserwujesz. Rock, jazz czy coś innego? Wbudowana sieć bezprzewodowa automatycznie łączy urządzenia ze sobą. Sygnał jest przesyłany w rozdzielczości High Definition, dzięki czemu nie stracisz ani jednego niuansu muzycznego. Oto, jak proste może być życie z najwyższej klasy bezprzewodowymi kolumnami. Wszystko czego potrzebujesz to dwie kolumny i urządzenie do odtwarzania muzyki (tablet, smartfon, gramofon, CD itp.).

Łatwiej osiągamy wspaniałe doświadczenia
W świecie, w którym wiele technologii nie działa razem, okiełznaliśmy bałagan. Wbudowaliśmy Airplay dla urządzeń Apple. Chromecast dla Androida, oraz Bluetooth dla pozostałych urządzeń, oraz Spotify Connect.

Bezprzewodowy Hi-end
Dokonaliśmy digitalizacji i zoptymalizowaliśmy wszystkie funkcje, które wcześniej wymagały kabli i sprzętu, i zastąpiliśmy je inteligentną, zintegrowaną technologią wewnątrz głośnika. W ten sposób podnieśliśmy wrażenia słuchowe na nowy poziom.

Możesz oczywiście podłączyć do systemu TV, gramofon, CD i inne urządzenia.
Dzięki zastosowaniu niewielkiego koncentratora (Hub'a) wyposażonego w wszelkiej maści wejścia analogowe jak i cyfrowe, w tym USB możesz podłączyć do kolumn absolutnie każde urządzenie. Może to być Twój telewizor, gramofon, CD, komputer, konsola do gier itp. Po podłączeniu ich do koncentratora stają się częścią bezprzewodowego wszechświata. Hub przesyła sygnał bezprzewodowo, bez kompresji do kolumn. Urządzenie można bez problemu schować w szafce. Nie musi być w widocznym miejscu. Jeśli chcesz, możesz również podłączyć kolumny za pomocą kabla z przedwzmacniacza.

Staje się bezprzewodowym systemem muzycznym z opcjonalnym Hubem (koncentratorem) stereo
Legend 40.2 Silverback przekształca się w kompletny bezprzewodowy system muzyczny z cyfrowym centrum sterowania Stereo Hub.

Stereo Hub steruje urządzeniami audio, od smartfona, gramofonu, telewizora, serwera muzycznego, odtwarzacza CD itp. i łączy je bezprzewodowo z SA Legend 40.2 Silverback przy użyciu najlepszej na świecie technologii bezprzewodowej: WiSA.

Dzięki Stereo Hub nie masz kabli głośnikowych w swoim salonie i masz większą niż kiedykolwiek swobodę umieszczania kolumn w dowolnym miejscu.

Kolumna SA Legend 40.2 silverback jest gotowa do wejścia w świat bezprzewodowego cyfrowego kina domowego 7.1.

Wymagane jest tylko podłączenie kolumn za pomocą kliknięcia przycisku zgodnie z jego położeniem w kinie domowym (tylny, środkowy lub surround itp.). W ten prosty sposób ustawiasz kino bezprzewodowe z maksymalnie 8 kolumnami.

Dużą różnicą pomiędzy System Audio a większością innych marek jest taka, że ​​SA ma korzenie w muzyce. Oznacza to, że skupiamy się na dźwięku, testując nasze kolumny na wiele sposobów, aby zapewnić, że dźwięk jest odpowiedni. Na przykład, używamy dużej grupy muzyków i miłośników muzyki, aby przetestować nasze kolumny. Ich zadaniem jest testowanie kolumn za pomocą mnóstwa muzyki i stylów. Testują, czy łatwo jest podążać za rytmem muzyki. Zwracają uwagę na to, czy wokale są prezentowane z właściwą pasją i obecnością. W systemie audio dźwięk ma ostatnie słowo.

Rzućmy okiem na głośnik niskotonowy
Nie ma drugiego takiego głośnika niskotonowego, jak ten w SA Legend 40.2 silverback. Tutaj znajduje się główna przyczyna niesamowitego dźwięku kolumny. Membrana wychyla się więcej o 40% niż w normalnej konstrukcji, oddając głębsze basy i bogatszy dźwięk niż inne głośniki tego samego rozmiaru. Membrana wykonana jest z włókna węglowego. Lekki materiał sprawia, że ​​dźwięk jest wyraźniejszy i bardziej żywy, a ty masz wyraźne poczucie bycia blisko muzyki.

Doświadcz basu do 20 Hz
Po raz pierwszy możesz poczuć bas o częstotliwości do 20 Hz. Wraz z wbudowanymi wzmacniaczami i cyfrowymi procesorami sygnałowymi, potężne głośniki niskotonowe pracują z częstotliwością do 20 Hz. Nie jest to możliwe w przypadku tradycyjnych głośników. Dźwięk jest większy i bogatszy niż kiedykolwiek wcześniej, a zintegrowana inteligentna elektronika chroni głośniki niskotonowe przed przeciążeniem.

Wypełnia pokój dźwiękiem
Głośnik wysokotonowy w SA Legend 40.2 silverback jest nowo opracowany z opatentowaną soczewką akustyczną DTX. Oznacza to, że dźwięk promieniuje na cały pokój. Nie musisz siedzieć w określonym miejscu, aby uzyskać najlepsze wrażenia dźwiękowe. Niezwykle lekka membrana sprawia, że ​​dźwięk jest delikatny i dopracowany, dzięki czemu nigdy nie przegapisz magii muzyki.

Cztery aluminiowe nóżki zapewniają stabilność mechaniczną
Ikoniczny cokół zapewnia precyzję dźwiękową i muzyczną, oddzielając kolumnę od podłogi. Wybierz między gumowymi stopkami i kolcami dla zapewnienia idealnej stabilności na różnych podłożach.

RAM Tweaks
RAM TWEAKS to optymalizacje dźwięku, które pobierasz i instalujesz w swoich kolumnach. Masz możliwość zoptymalizowania dźwięku jak nigdy dotąd.

Szczegóły odnośnie RAM TWEAKS tutaj:

RT100 - Pierwsza wersja.

RT100max - Pierwsza wersja plus 50% więcej mocy.

RT175 - Czystszy i bardziej szczegółowy dźwięk.

RT200x - Nowa wersja (zalecana aktualizacja). Więcej szczegółów. Dokładniejszy dźwięk.

RT200max - Nowa wersja plus 50% więcej mocy.

RT250 - Bardziej analityczny dźwięk.

RT300 - dodatkowy dźwięk analityczny.

Legend 40.2 Silverback jest produkowany z RT200x od 15 marca 2021 roku.

Specyfikacja Techniczna:

 • Całkowita moc wzmacniacza: 300 W (aktywna, 4-drożna. Cztery wzmacniacze w każdej kolumnie)
 • Zakres częstotliwości: 20-25.000 Hz (+/-1.5dB)
 • Kablowe wejście analogowe: zbalansowane XLR
 • Głośnik wysokotonowy: Legend DXT
 • Głośnik średniotonowy: 1 x Legend 15/4
 • Głośniki niskotonowe: 2 x Legend 15/6
 • Zasada działania: Aktywny, 4-drożny, zamknięty
 • Możliwość aktualizacji DSP: Tak
 • Wbudowany bezprzewodowy odbiornik WiSA: Tak
 • Możliwość aktualizacji do bezprzewodowego kina domowego 7.1: Tak
 • Napięcie wejściowe: 100-240 V
 • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 19 x 95.5 x 26.5 cm
 • Waga kolumny: 19.4 kg
 • Zalecane umiejscowienie: Podłoga, 15-35 cm od ściany
 • Wykończenie: czarna lub biała satyna

Warunki gwarancji:
Kolumny aktywne System Audio objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną przez autoryzowany centralny serwis.