System Audio Legend 7.2 Silverback (Czarny satyna) - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: System Audio
 • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

 • Historia ceny
 • szt.
 • 9 100,00 zł / szt.

Kolumna LCR aktywna System Audio Legend 7.2 Silverback (Czarny satyna)
Cena dotyczy 1 szt. kolumn.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Kolumna LCR aktywna System Audio Legend 7.2 Silverback

Teraz możesz cieszyć się naszym wielokrotnie nagradzanym dźwiękiem z eleganckiej i aktywnej kolumny wiszącej na ścianie.

SA Legend 7.2 Silverback to kolumna naścienna, która zapewnia doskonały dźwięk dla muzyki i kina domowego. Do tej pory nie było możliwe tworzenie wysokiej jakości doznań muzycznych za pomocą głośników naściennych, ale dzięki technologii Silverback w końcu stało się to rzeczywistością. Ciesz się wspaniałymi wrażeniami dźwiękowymi z dyskretnego i eleganckiego głośnika. Jeśli chcesz, kolumny mogą działać bezprzewodowo, kupując centrum sterowania Stereo Hub.

SA Legend Silverback został zaprojektowany do pracy w warunkach akustycznych, które panują na ścianach. Wykorzystuje prawa akustyki na swoją korzyść, nie wysyłając wibracji na ścianę. Jego elegancka konstrukcja pozwala na umieszczenie SA Legend 7.2 Silverback tam, gdzie zwykłe kolumny wydają się niewłaściwie umieszczone. Dlatego trafia do domów, w których wspaniałe doznania dźwiękowe nigdy nie były możliwe.

SA Legend 7.2 Silverback został zaprojektowany dla SA Room Service, rewolucyjnej cyfrowej korekcji pomieszczenia.

Najwyższej klasy wrażenia muzyczne nigdy nie były tak łatwo dostępne.
Para kolumn 7.2 Silverback to kompletny system muzyczny High End. Wystarczy dodać swoje ulubione źródła dźwięku, aby cieszyć się ich funkcjonalnością.

Kolumny włączają się po uruchomieniu muzyki. Wbudowane wzmacniacze są gotowe na każde wyzwanie, jakie im zaserwujesz. Rock, jazz czy coś innego? Wbudowana sieć bezprzewodowa automatycznie łączy urządzenia ze sobą. Sygnał jest przesyłany w rozdzielczości High Definition, dzięki czemu nie stracisz ani jednego niuansu muzycznego. Oto, jak proste może być życie z najwyższej klasy bezprzewodowymi kolumnami. Wszystko czego potrzebujesz to dwa głośniki i urządzenie do odtwarzania muzyki (tablet, smartfon, gramofon, CD itp.).

Łatwiej osiągamy wspaniałe doświadczenia
W świecie, w którym wiele technologii nie działa razem, okiełznaliśmy bałagan. Wbudowaliśmy Airplay dla urządzeń Apple. Chromecast dla Androida, oraz Bluetooth dla pozostałych urządzeń, oraz Spotify Connect.

Bezprzewodowy Hi-end
Dokonaliśmy digitalizacji i zoptymalizowaliśmy wszystkie funkcje, które wcześniej wymagały kabli i sprzętu, i zastąpiliśmy je inteligentną, zintegrowaną technologią wewnątrz kolumny. W ten sposób podnieśliśmy wrażenia słuchowe na nowy poziom.

Możesz oczywiście podłączyć do systemu TV, gramofon, CD i inne urządzenia
Dzięki zastosowaniu niewielkiego koncentratora wyposażonego w wszelkiej maści wejścia analogowe jak i cyfrowe, w tym USB możesz podłączyć do kolumn absolutnie każde urządzenie. Może to być Twój telewizor, gramofon, CD, komputer, konsola do gier itp. Po podłączeniu ich do koncentratora stają się częścią bezprzewodowego wszechświata. Hub przesyła sygnał bezprzewodowo, bez kompresji do głośników. Urządzenie można bez problemu schować w szafce. Nie musi być w widocznym miejscu. Jeśli chcesz, możesz również podłączyć głośniki za pomocą kabla z przedwzmacniacza.

Staje się bezprzewodowym systemem muzycznym z opcjonalnym Hubem (koncentratorem) stereo
Legend 7.2 Silverback przekształca się w kompletny bezprzewodowy system muzyczny z cyfrowym centrum sterowania Stereo Hub.

Stereo Hub steruje urządzeniami audio, od smartfona, gramofonu, telewizora, serwera muzycznego, odtwarzacza CD itp. i łączy je bezprzewodowo z SA Legend 5.2 Silverback przy użyciu najlepszej na świecie technologii bezprzewodowej: WiSA.

Dzięki Stereo Hub nie masz kabli głośnikowych w swoim salonie i masz większą niż kiedykolwiek swobodę umieszczania kolumn w dowolnym miejscu.

Kolumna SA Legend 7.2 silverback jest gotowa do wejścia w świat bezprzewodowego cyfrowego kina domowego 7.1.

Wymagane jest tylko podłączenie kolumn za pomocą kliknięcia przycisku zgodnie z jego położeniem w kinie domowym (tylny, środkowy lub surround itp.). W ten prosty sposób ustawiasz kino bezprzewodowe z maksymalnie 8 kolumnami.

Dużą różnicą pomiędzy System Audio a większością innych marek jest taka, że ​​SA ma korzenie w muzyce. Oznacza to, że skupiamy się na dźwięku, testując nasze kolumny na wiele sposobów, aby zapewnić, że dźwięk jest odpowiedni. Na przykład, używamy dużej grupy muzyków i miłośników muzyki, aby przetestować nasze kolumny. Ich zadaniem jest testowanie kolumn za pomocą mnóstwa muzyki i stylów. Testują, czy łatwo jest podążać za rytmem muzyki. Zwracają uwagę na to, czy wokale są prezentowane z właściwą pasją i obecnością. W systemie audio dźwięk ma ostatnie słowo.

Rzućmy okiem na głośnik niskotonowy
Nie ma drugiego takiego głośnika niskotonowego, jak ten w SA 7.2 silverback. Tutaj znajduje się główna przyczyna niesamowitego dźwięku kolumny. Membrana wychyla się o 40% więcej niż w normalnej konstrukcji, oddając głębsze basy i bogatszy dźwięk niż inne głośniki tego samego rozmiaru. Membrana wykonana jest z włókna węglowego. Lekki materiał sprawia, że ​​dźwięk jest wyraźniejszy i bardziej żywy, a ty masz wyraźne poczucie bycia blisko muzyki.

Wypełnia pokój dźwiękiem
Głośnik wysokotonowy w SA 7.2 silverback jest nowo opracowany z opatentowaną soczewką akustyczną DTX. Oznacza to, że dźwięk promieniuje na cały pokój. Nie musisz siedzieć w określonym miejscu, aby uzyskać najlepsze wrażenia dźwiękowe. Niezwykle lekka membrana sprawia, że ​​dźwięk jest delikatny i dopracowany, dzięki czemu nigdy nie przegapisz magii muzyki.

Cztery aluminiowe nóżki zapewniają stabilność mechaniczną
Ikoniczny cokół zapewnia precyzję dźwiękową i muzyczną, oddzielając kolumnę od podłogi. Wybierz między gumowymi stopkami i kolcami dla zapewnienia idealnej stabilności na różnych podłożach.

Specyfikacja Techniczna:

 • Całkowita moc wzmacniacza: 225 W (aktywna, 3-drożna. Trzy wzmacniacze w każdej kolumnie)
 • Zakres częstotliwości: 35-25.000 Hz (+/-1.5dB)
 • Kablowe wejście analogowe: niezbalansowane / zbalansowane XLR
 • Głośnik wysokotonowy: Legend DXT
 • Głośniki niskotonowe: 2 x Legend 15/6
 • Zasada działania: Aktywny, 3-drożny, zamknięty
 • Możliwość aktualizacji DSP: Tak
 • Wbudowany bezprzewodowy odbiornik WiSA: Tak
 • Możliwość aktualizacji do bezprzewodowego kina domowego 7.1: Tak
 • Napięcie wejściowe: 100-240 V
 • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 28.6 x 47 x 15.4 cm
 • Zalecane umiejscowienie: Ściana, półka lub sufit
 • Wykończenie: czarny lub biały
 • Kolor maskownicy: Podobny do obudowy
 • Wbudowane wsporniki ścienne: Tak
 • W opakowaniu: Dodatkowa maskownica do umieszczenia poziomego, kabel zasilający
 • Opcjonalnie: Maskownica w innym kolorze (białym lub czarnym)

Warunki gwarancji:
Kolumny aktywne System Audio objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną przez autoryzowany centralny serwis.