System Audio Saxo 16 (Biały satyna) - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: System Audio
 • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

 • Historia ceny
 • szt.
 • 1 999,00 zł / szt.

Kolumna naścienna System Audio Saxo 16 (Biały satyna)
Cena dotyczy 1 szt. produktu.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Kolumna naścienna System Audio Saxo 16

SA Saxo 16 to urocza kolumna. Sprawia, że wrażenia muzyczne wydają się obecne i żywe. Prawie automatycznie stukasz stopą, gdy doświadczasz SA saxo 16. Dźwięk jest żywy i wciągający, a rytm jest przenoszony z bezpiecznym poczuciem energii i muzykalności. Dźwięk pokaże wszystko, od rocka i intensywnej muzyki elektronicznej, po delikatny jazz lub delikatne akustyczne pejzaże dźwiękowe. To kolumna, która stawia dźwięk ponad wszystko inne.

Wielki dźwięk bez dużych kolumn. SA saxo 16 wisi na ścianie i tworzy fantastyczne doznania muzyczne, nie dominując przy tym wystroju pomieszczenia.

SA saxo 16 idealnie wpasuje się w salon miłośników muzyki i filmów, którzy chcą niesamowitego dźwięku i niezwykle eleganckich głośników, które dyskretnie wiszą na ścianie. Jest zbudowany z materiałów optymalnych dla dźwięku, a projekt jest tworzony z naciskiem na wrażenia dźwiękowe.

Użyj SA saxo 16 w swoim systemie muzycznym lub kinie domowym, gdzie może pełnić funkcję kolumny przedniej, centralnej lub tylnej. Może nawet zwisać z sufitu systemu Dolby Atmos. Jeśli używasz SA saxo 16 w systemie muzycznym, zwykle nie potrzebujesz subwoofera do głębokich basów. Ty decydujesz, czy umieścić kolumnę na ścianie poziomo czy pionowo. Maskownice do zamontowania w obu pozycjach znajdują się w zestawie.

Zaprojektowany do pracy przy ścianie
SA saxo 16 jest przeznaczony do pracy w specjalnych warunkach akustycznych, które występują blisko ściany. Wykorzystuje prawa akustyki na swoją korzyść, gdy jest umieszczony na ścianie. Bas jest głębszy, a dźwięk bogatszy, bez wibracji przenoszonych na ścianę. Dlatego SA saxo 16 brzmi lepiej niż jest.

Specjalnie zaprojektowane głosniki
Zaprojektowaliśmy od podstaw jednostki napędowe do SA saxo 16. To jedno z wyjaśnień wielkiego dźwięku. Zwróć uwagę na opatentowaną akustyczną soczewka DXT otaczająca głośnik wysokotonowy. Gwarantuje, że Twój salon jest pokryty dźwiękiem. Oznacza to, że w dowolnym miejscu w pomieszczeniu otrzymujesz te same wspaniałe wrażenia dźwiękowe.

Zwróć także uwagę na membranę głośnika niskotonowego. Wykonany jest z niezwykle lekkich materiałów. Lekkość membrany sprawia, że ​​dźwięk jest czystszy i wyraźniejszy niż zwykle, ponieważ membrana pracuje z większą precyzją.

Wykończenie obudowy jest dostępne w kolorze białym i czarnym. To samo dotyczy maskownicy, która jest dostarczana w tym samym kolorze co obudowa. Możesz kupić maskownicę w innym kolorze niż kolumna jako opcja.

Szukasz kompaktowych kolumn, które zostały specjalnie opracowane z myślą o optymalnej jakości i estetyce dźwięku? W System Audio oferujemy gamę dokładnie przetestowanych wysokiej jakości kolumn w ładnym i stylowym duńskim i skandynawskim designie – idealnych dla miłośników muzyki, którzy w poszukiwaniu fantastycznego dźwięku stawiają na wizualną ekspresję.

Sprawdzone przez wymagających melomanów
System Audio to producent kolumn głośnikowych założony przez muzyka. Oznacza to, że skupiamy się na dźwięku i testujemy nasze głośniki na wiele sposobów, aby zapewnić, odpowiedni dźwięk. Na przykład, używamy dużej grupy muzyków i miłośników muzyki, aby przetestować nasze głośniki. Zadaniem testerów jest przetestowanie kolumn za pomocą wielu próbek muzyki i stylów. Testują np. czy łatwo jest podążać za rytmem muzyki. Zwracają uwagę na to, czy wokale są prezentowane z właściwą pasją i obecnością. Używają dynamicznej muzyki, aby sprawdzić, czy obraz pozostaje nienaruszony, kiedy głośnik naprawdę musi działać, a akustyczna muzyka służy do określenia, jak wierne jest życie i realistyczny dźwięk.

Pamiętaj, że rejestrując kolumny na stronie producenta, otrzymujesz 7-letnią gwarancję fabryczną.

Specyfikacja Techniczna:

 • Moc ciągła: 120 W
 • Zakres częstotliwości (+/-3dB): 55-25.000 Hz
 • Impedancja: 4-8 Ohm
 • Zalecany wzmacniacz: min. 50 W
 • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 22 x 51 x 10.5 cm
 • Zalecane umiejscowienie: Ściana, sufit lub półka
 • Wykończenie: czarny lub biały
 • Kolor maskownicy: Podobny do obudowy
 • Wbudowane wsporniki ścienne: Tak
 • W opakowaniu: dodatkowa maskownica do umieszczenia w poziomie
 • Opcjonalnie: Maskownica w innym kolorze (białym lub czarnym)

Warunki gwarancji:
Kolumny pasywne System Audio objęte są 7-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja na stronie producenta), realizowaną przez autoryzowany centralny serwis.