System Audio Saxo 5 (Biały satyna) - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: System Audio
 • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 1 495,00 zł brutto
 • szt.
 • 1 649,00 zł 799,00 zł / szt.

Kolumna podstawkowa System Audio Saxo 5 (Biały satyna)
Cena dotyczy 1 szt. produktu.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub specjalna oferta!

Nasze wybory kolumn podstawkowych do 2500złNasze wybory kolumn podstawkowych do 2500zł (krótko) (VI.2023)

Kolumna podstawkowa System Audio Saxo 5

SA saxo 5 to urocza kolumna. Sprawia, że wrażenia muzyczne wydają się obecne i żywe. Prawie automatycznie stukasz stopą, gdy doświadczasz SA saxo 5. Dźwięk jest żywy i wciągający, a rytm jest przenoszony z bezpiecznym poczuciem energii i muzykalności. Dźwięk pokaże wszystko, od rocka i intensywnej muzyki elektronicznej, po delikatny jazz lub delikatne akustyczne pejzaże dźwiękowe. To kolumna, która stawia dźwięk ponad wszystko inne.

Łatwo z tym żyć
Użyj SA saxo 5 w dobrym systemie muzycznym o mocy wyjściowej min. 50 W, a zyskasz doświadczenie bycia blisko artystów, których kochasz.

Krajobraz dźwiękowy jest przyjemny i wyraźny, nawet przy niskim poziomie głośności, a dzięki opatentowanej soczewce akustycznej (DXT) kolumna ma niesamowitą zdolność wypełniania pomieszczenia dźwiękiem.

SA saxo 5 jest przeznaczony do postawienia na półce lub w regale. Można go również postawić na podstawce głośnikowej lub powiesić na ścianie za pomocą wspornika ściennego W.5 (opcja).

Wykończenie obudowy to prawdziwie błyszczący lakier w kolorze białym lub czarnym, a z przodu tkanina pokrywająca maskownicę, która chroni głośniki. Możesz kupić maskownicę w innym kolorze niż kolumna jako opcja.

SA saxo 5 to kolumna, która zostanie z Tobą na długie lata. Materiały zostały dokładnie przetestowane, a jeśli chcesz, możesz otrzymać bezpłatną 7-letnią gwarancję fabryczną.

Mały jak pudełko po butach, ale z dużym dźwiękiem
Niesamowity dźwięk pochodzi ze specjalnie opracowanych elementów głośnikowych, które można znaleźć tylko w kolumnach System Audio.

Od lat pracujemy nad naszymi specjalnymi głośnikami niskotonowymi i lekkimi membranami, a ich zdolność do tworzenia magii dźwiękiem to także historia, która sięga wiele lat wstecz.

W 1993 roku model 905 był pierwszą kolumną, która pokazała, że pracowitość i wytrwałość mogą stworzyć wspaniały dźwięk, i od tego czasu pojawiły się inne kolumny System Audio, które nosiły legendarny numer 5.

Dlatego SA saxo 5 to 8. generacja kolumn stworzona z myślą o wydobyciu dużego dźwięku z małej kolumny.

Sprawdzone przez wymagających melomanów
System Audio to marka producenta kolumn głośnikowych założona przez muzyka. Oznacza to, że skupiamy się na dźwięku i testujemy nasze kolumny na wiele sposobów, aby zapewnić, odpowiedni dźwięk. Na przykład, używamy dużej grupy muzyków i miłośników muzyki, aby przetestować nasze kolumny. Zadaniem testerów jest przetestowanie kolumn za pomocą wielu próbek muzyki i stylów. Testują np. czy łatwo jest podążać za rytmem muzyki. Zwracają uwagę na to, czy wokale są prezentowane z właściwą pasją i obecnością. Używają dynamicznej muzyki, aby sprawdzić, czy obraz pozostaje nienaruszony, kiedy głośnik naprawdę musi działać, a akustyczna muzyka służy do określenia, jak wierne jest życie i realistyczny dźwięk.

Specyfikacja Techniczna:

 • Moc ciągła: 150 W
 • Zakres częstotliwości (+/-3dB): 50-25.000 Hz
 • Impedancja: 4-8 Ohm
 • Czułość (1W/1m): 88 dB
 • Częstotliwość podziału zwrotnicy: 2200 Hz (24 dB/oct.)
 • Głośnik wysokotonowy: 1 x T25DXT
 • Głośniki niskotonowe: 1 x W1404 saxo
 • Zasada działania: 2-drożny, Bass-Reflex
 • Zalecany wzmacniacz: min. 50 W
 • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 16.5 x 28 x 23 cm

Warunki gwarancji:
Kolumny pasywne System Audio objęte są 7-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja na stronie producenta), realizowaną przez autoryzowany centralny serwis.