System Audio Saxo 60 (Biały satyna) - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: System Audio
 • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 3 800,00 zł brutto
 • szt.
 • 3 800,00 zł 1 999,00 zł / szt.

Kolumna podłogowa System Audio Saxo 60 (Biały satyna)
Cena dotyczy 1 szt. produktu.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub specjalna oferta!

Kolumna podłogowa System Audio Saxo 60

Najbardziej urzekającą cechą SA saxo 60 jest precyzyjna i rytmiczna prezentacja muzyki. Głos ma błyszczącą wyrazistość, a instrumentalny detal jest dostarczany z finezją i autentycznością, która zaprasza do studia lub na scenę z muzykami. To kolumna stworzona do rozrywki. Zaprojektowana, by służyć Ci przez wiele lat. Materiały są znakomite i dokładnie przetestowane.

Kolumny łatwo zmieszczą się w salonie, a piękne wykończenie sprawia, że ​​łatwo je ustawić obok innych mebli w pokoju.

SA saxo 60 jest zbudowany z materiałów, które są optymalne dla dźwięku, a akustyka kolumny zapewnia, że ​​muzyka wypełnia całe pomieszczenie, pozwalając cieszyć się wspaniałym dźwiękiem, gdziekolwiek jesteś.

Wykończenie obudowy to lakier w kolorze białym lub czarnym, a z przodu tkanina pokrywająca maskownicę, która chroni głośniki. Możesz kupić maskownicę w innym kolorze niż kolumna jako opcja.

SA saxo 60 to kolumna, która zostanie z Tobą na długie lata. Materiały zostały dokładnie przetestowane, a jeśli chcesz, możesz otrzymać bezpłatną 7-letnią gwarancję fabryczną.

Najwyższej klasy wrażenia dźwiękowe
SA saxo 60 pozwala cieszyć się muzyką w każdy możliwy sposób. Kiedy grasz z małą głośnością, możesz cieszyć się czystym dźwiękiem, z najdrobniejszymi szczegółami muzyki. Kiedy używasz SA saxo 60 z telewizorem, łatwo rozumiesz, co mówią aktorzy i czujesz każdy niuans dialogów. Głośna gra pozwala cieszyć się niesamowitą trwałością kolumn i zaprasza do słuchania głośnej muzyki przez wiele, wiele godzin, jeśli tylko zechcesz.

Specjalnie zaprojektowane jednostki napędowe
Dźwięk jest naszą wielką pasją i zaprojektowaliśmy od podstaw jednostki napędowe dla SA saxo 60. Te głośniki mają kilka głównych zalet, ale produkujemy je, aby zoptymalizować dźwięk. Głośniki współpracują ze sobą, aby odtwarzać muzykę, a my dobieramy materiały i technologie, aby muzyka wydawała się żywa i autentyczna. Wyraźnie słyszysz każdy instrument i łatwo możesz cieszyć się nawet najdrobniejszymi szczegółami dźwięku.

SA saxo 60 to pierwsza kolumna wykorzystująca technologię z odnoszącej sukcesy rodziny Legend SA. Słychać to na niezwykle dokładnej reprodukcji basów. Głośniki niskotonowe wykorzystują niezwykle lekkie membrany, dzięki którym kolumna precyzyjnie reaguje na wszelkie wahania muzyki.

Głośnik wysokotonowy wykorzystuje opatentowaną akustyczną soczewkę DTX, aby wypełnić pomieszczenie dźwiękiem, zapewniając optymalne wrażenia muzyczne, gdziekolwiek jesteś.

Sprawdzone przez wymagających melomanów
System Audio to marka producenta kolumn głośnikowych założona przez muzyka. Oznacza to, że skupiamy się na dźwięku i testujemy nasze kolumny na wiele sposobów, aby zapewnić, odpowiedni dźwięk. Na przykład, używamy dużej grupy muzyków i miłośników muzyki, aby przetestować nasze kolumny. Zadaniem testerów jest przetestowanie kolumn za pomocą wielu próbek muzyki i stylów. Testują np. czy łatwo jest podążać za rytmem muzyki. Zwracają uwagę na to, czy wokale są prezentowane z właściwą pasją i obecnością. Używają dynamicznej muzyki, aby sprawdzić, czy obraz pozostaje nienaruszony, kiedy głośnik naprawdę musi działać, a akustyczna muzyka służy do określenia, jak wierne jest życie i realistyczny dźwięk.

Specyfikacja Techniczna:

 • Moc ciągła: 170 W
 • Zakres częstotliwości (+/-3dB): 40-25.000 Hz
 • Impedancja: 4-8 Ohm
 • Zalecany wzmacniacz: min. 50 W
 • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 16.5 x 96 x 26 cm
 • Zalecane umiejscowienie: Podłoga, 10-30 cm od ściany
 • Wykończenie: czarny lub biały
 • Kolor maskownicy: Podobny do obudowy
 • Opcjonalnie: Maskownica w innym kolorze (białym lub czarnym)

Warunki gwarancji:
Kolumny pasywne System Audio objęte są 7-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja na stronie producenta), realizowaną przez autoryzowany centralny serwis.