System Audio Silverback 1 (Czarny satyna) - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: System Audio
 • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 4 499,00 zł brutto
 • szt.
 • 4 499,00 zł 2 199,00 zł / szt.

Bezprzewodowa, aktywna kolumna podstawkowa/naścienna System Audio Silverback 1 (Czarny satyna) [VIII.2023]
Cena dotyczy 1 szt. produktu.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub specjalna oferta!

Bezprzewodowa, aktywna kolumna podstawkowa/naścienna System Audio Silverback 1

Szukasz dużego dźwięku, a nie dużych kolumn?
Silverback 1 widziany z przodu ma rozmiar kartki papieru A4. Jego głębokość to jedynie 13.5 cm. Ale dźwięk wypełnia cały salon.

Firma System Audio A/S rozszerzyła swoją bezprzewodową serię SA Silverback z obsługą WiSA o model Silverback 1. Kolumny można ustawić nie tylko na półce ponieważ świetnie sprawdzają się w wersji naściennej - mocowania są w komplecie.

Silverback 1 to dwudrożny system typu Bass-Reflex, ze wzmacniaczem o mocy 80 W wspomaganym przez przetwarzanie sygnału w oparciu o DSP dla każdego z pasm. Pasmo przenoszenia określone jest w zakresie od 45 Hz do 25 kHz. Ponadto wbudowany procesor DSP jest dodatkowo konfigurowany podczas kalibracji pomieszczenia. Służy do tego aplikacja System Audio SA Cockpit, która jest rozwijana w wersjach dla Apple iOS i Google Android. Jeśli chodzi o podłączenie kolumn, tutaj wystarczy każde urządzenie wykorzystujące technologię WiSA: zapewnia ono bezprzewodową transmisję sygnału audio o rozdzielczości 24 bitów/192 kHz niemal bez opóźnień.

Można umieścić w dowolnym miejscu
Zawieś go na ścianie (na jedną śrubę) lub postaw na półce. Wystarczy przewód zasilający, aby stać się częścią bezprzewodowego systemu muzycznego lub kina domowego.

Niesamowitych doznań dźwiękowych po odsłuchach Silverback 1 doznali ci, którzy byli gotowi kupić drogi system muzyczny z egzotycznym sprzętem i mnóstwem kabli, z którymi trudno żyć.

Wielokrotnie nagradzany dźwięk i łatwość obsługi
Zrewolucjonizowaliśmy to dzięki Silverback. To rodzina głośników bezprzewodowych, które nie wymagają niczego więcej niż małej, cyfrowej jednostki sterującej i smartfona, aby zapewnić dźwięk najwyższej klasy. I jest łatwy w użyciu.

Międzynarodowy magazyn testowy przyznał firmie Silverback prestiżową nagrodę EISA trzy lata z rzędu. Nie bez powodu. Możesz podłączyć telewizor, gramofon, komputer, CD i konsolę do gier do jednostki sterującej i zintegrować je z bezprzewodowym światem.

Twój system muzyczny może być dokładnie tak prosty lub złożony, jak chcesz.

Wykorzystuje prawa akustyki na swoją korzyść
SA Silverback 1 jest zaprojektowany do umieszczenia w pobliżu ściany. W pobliżu ściany panują specjalne warunki akustyczne i trzeba umieć zbudować kolumny, aby ta pozycja brzmiała idealnie. Silverback 1 wykorzystuje prawa akustyki i technologię cyfrową na swoją korzyść i osiąga idealnie zrównoważony dźwięk po umieszczeniu blisko ściany.

A dźwięk
Pierwszą rzeczą, na którą ludzie zwracają uwagę w Silverback 1, jest niesamowity i przyjemny bas. Dźwięk jest bogaty i ciepły, nawet przy niskim poziomie głośności. To zasługa specjalnie zaprojektowanych głośników niskotonowych i ich idealnego dopasowania do wbudowanych wzmacniaczy. Brzmi jak znacznie większa kolumna i jesteśmy szczególnie dumni z jej muzykalności.

Następną rzeczą, która zaskakuje wielu melomanów, jest zdolność kolumny do ożywiania głosów, a dźwięk każdego instrumentu jest czysty i szczegółowy. SA Silverback 1 to w 100% cyfrowa kolumna zbudowana bez użycia układów pasywnych, które mogą sprawić, że dźwięk będzie mętny i niewyraźny w normalnych kolumnach. Silverback tworzą inne, realistyczne doznania dźwiękowe.

Opatentowana soczewka akustyczna głośnika wysokotonowego pokrywa pomieszczenie dźwiękiem, dzięki czemu usłyszysz wszystkie niuanse dźwięku, bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

Może grać zaskakująco głośno, biorąc pod uwagę, jak mały jest. Ale wbudowane procesory cyfrowe monitorują i chronią kolumnę przed przeciążeniem, więc musisz tylko pomyśleć, jaki utwór chcesz usłyszeć jako następny.

Potrzebujesz tylko SA Silverback 1, Hub Audio i smartfona, aby posiadać kompletny bezprzewodowy system muzyczny. To wszystko.

Specyfikacja Techniczna:

 • Zalecana lokalizacja: Ściana lub półka
 • Wbudowany wzmacniacz: 2 x 80 W (2-drożny, aktywny)
 • Zakres częstotliwości: 45-25.000 Hz (+/-1.5dB)
 • Głośnik wysokotonowy: 1 x DXT Ti (1" miękka kopułka)
 • Głośnik niskotonowy: 1 x Silverback 3.6 (5½ cala)
 • Wejścia: Bezprzewodowe WiSA i wejście liniowe
 • Stan gotowości: <2 W
 • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 31 x 32.5 x 13.5 cm
 • Wykończenie: czarna lub biała satyna
 • Uchwyt ścienny: wbudowany. Przygotowany do uchwytu ściennego W.5
 • Zalecane do użytku z: Stereo Hub, Surround Hub lub podobnym nadajnikiem WiSA

Warunki gwarancji:
Kolumny aktywne System Audio objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną przez autoryzowany centralny serwis.