Teac PD-301DAB-X (czarny) - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Teac
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 1 999,00 zł / szt.

Odtwarzacz CD z tunerem DAB/FM Teac AI-301DA-X (czarny)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Odtwarzacz CD z tunerem DAB/FM Teac AI-301DA-X

PD-301DAB-X to unikatowych odtwarzacz CD połączony z tunerem radia DAB i FM orazwyposażony w gniazdo USB do odtwarzania MP3.

Obsługuje formaty MP3, WMA, AAC I WAV
Konwencjonalne cyfrowe formaty audio, takie jak MP3 i WMA, można odtwarzać z dysków CD-ROM / CD-R / CD-RW. Ponadto pliki muzyczne w formatach AAC i WAV są również obsługiwane w przypadku odtwarzania z napędu flash USB włożonego do przedniego portu USB. Przydatne, odtwarzacz może wyświetlać znacznik ID3, tytuł utworu i informacje o wykonawcy zawarte w plikach MP3, WMA i AAC na wyświetlaczu LCD.

Wydajny 32-bitowy DAC
PD-301DAB-X wykorzystuje wysokowydajny przetwornik cyfrowo-analogowy PCM5142 firmy BurrBrown, zapewniający jedwabiście gładką reprodukcję dźwięku.

Solidny, w pełni metalowy korpus o niewielkich rozmiarach
Zastosowanie aluminiowych paneli z przodu, boków i góry odtwarzacza oznacza, że PD-301DAB-X zapewnia niezwykłą sztywność, minimalizując niekorzystny wpływ niepożądanych wibracji na jakość dźwięku. A wszystko to w niewielkiej obudowie, która zajmuje powierzchnię zaledwie 215 mm x 232 mm (8,5 ”x 9,1”), umożliwiając użytkownikom wygodne umieszczenie jednostki na najmniejszej powierzchni biurka

Cyfrowe wyjścia audio dla wszystkich źródeł, w tym DAB / FM
Oprócz konwencjonalnych analogowych wyjść audio, sygnały audio z wbudowanego tunera DAB / FM PD-301DAB-X są również dostarczane z cyfrowych wyjść audio, zarówno przez złącza koncentryczne, jak i optyczne (oczywiście te połączenia zapewniają również dźwięk cyfrowy z płyty CD). Należy pamiętać, że format wyjścia dźwięku cyfrowego to PCM 44,1 kHz / 16 bitów, niezależnie od rozdzielczości oryginalnego źródła.

Wbudowany tuner DAB/FM
W przeciwieństwie do większości innych odtwarzaczy CD, PD-301DAB-X posiada również moduł tunera DAB / FM w kompaktowej obudowie.

Specyfikacja techniczna:
- Pasmo przenoszenia 20Hz do 20kHz
- Pobór mocy 8W
- Źródła: CD, Tuner DAB/FM, USB
- Wyjścia Koaksjalne, Optyczne, Line
- THD 0.005%
- Odtwarzane formaty płyt CD-DA, CD-R, CD-RW
- Stosunek sygnału do szumu 113dB
- Wymiary 215 x 61.1 x 232mm
- Waga 2.1 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Teac objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.