Marantz AMP 10 - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Marantz
 • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 33 999,00 zł brutto
 • szt.
 • 33 999,00 zł 30 999,00 zł / szt.

16-kanałowa Końcówka Mocy Marantz AMP 10 (2022)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 lub 50 miesięcy lub specjalna oferta!

16-kanałowa końcówka mocy Marantz AMP 10

AMP 10 - referencyjny, 16-kanałowy wzmacniacz o mocy 200 W na kanał. Połącz z AV 10, aby stworzyć elitarne kino domowe. Marantz HDAM, wzmocnienie Current Feedback Amplification i zbalansowane wejście liniowe.

AMP 10 ma moc 200 W na kanał przy 8 Ohm i 400 W na kanał przy 4 Ohm. AMP 10 wykorzystuje ekskluzywne moduły Marantz HDAM i nowo opracowane wzmocnienie klasy D. Podczas gdy każdy z 16 kanałów może działać niezależnie, pary kanałów można również przełączyć w tryb bi-amp w celu izolowania od siebie pasm częstotliwości lub w tryb BTL, aby wytworzyć do 400 watów na kanał przy 8 omach dla najwyższych wymagań sprzętowych.

AMP 10 sprytnie łączy bardzo wysoką moc wyjściową i dużą liczbę kanałów, aby stworzyć wzmacniacz referencyjny, zapewniający najwyższą wydajność kina domowego. Oddzielne zasilacze dla sekcji liniowej i wysokiej mocy zapewniają pełną klarowność sygnału od wejścia do wyjścia. Niestandardowe wyjście klasy D zapewnia bezkompromisową moc.

Design komponentów Marantz jest ponadczasowo elegancki — jest wyrazem muzycznego pejzażu dźwiękowego, jaki tworzą nasze produkty. Zamontowany pośrodku i dyskretnie podświetlony analogowy miernik poziomu jest drobiazgowo szczegółowy, jak doskonały zegarek. Jest zarówno funkcjonalny, jak i stanowi hołd dla wczesnych produktów Marantz. Mimo znacznego rozmiaru, AMP 10 elegancko prezentuje się ze stalowo - aluminiową obudową oraz pokrętłami. Subtelna tekstura uformowana na przednim panelu jest oświetlona przyciemnianą, lekką poświatą bocznych świateł po obu stronach panelu sterowania.

AMP 10 przeciwstawia się powszechnej logice, że nie można mieć dużej mocy i dużej liczby kanałów w jednej obudowie. Przez lata rozwoju firma Marantz zaprojektowała 16 kanałowy wzmacniacz o mocy 200 W na kanał, który działa na niezwykle wysokich poziomach bez utraty wierności dźwięku. Niestandardowe wzmocnienie klasy D jest bardzo wydajne, a strategicznie umieszczone, ciche wentylatory zapewniają optymalną pracę urządzenia nawet w bardzo dynamicznych warunkach.

Pozłacane złącza RCA i wysokiej jakości złącza XLR akceptują wejście audio z większości procesorów dźwięku przestrzennego. Niestandardowe terminale głośnikowe Marantz SPK 1+ są ergonomiczne i zapewniają najlepsze możliwe połączenie z kablami głośnikowymi. Niskie zniekształcenia i duża moc wyjściowa dostarczają wystarczającą moc do praktycznie każdej konfiguracji głośników, aby zmaksymalizować wydajność w każdym pomieszczeniu.

Za pomocą dołączonego kabla można przesyłać informacje sterujące i statusowe z AMP 10 do AV 10, ułatwiając sterowanie siecią i automatyzację. Ponadto, dostępne są wejścia wyzwalające RS232 i DC, aby umożliwić automatyzację AMP 10 z systemami sterowania domem.

Seria CINEMA to konwergencja trzech charakterystycznych cech dziedzictwa Marantz - wyjątkowo wysokiej wydajności, drobiazgowej jakości wykonania i eleganckiego, ponadczasowego wzornictwa.” powiedział Joel Sietsema, prezes Marantz i Classé. „Najbardziej wymagający miłośnicy kina i audiofile docenią immersyjne wrażenia dźwiękowe serii CINEMA, fachowo zaprojektowane z myślą o dedykowanym kinie domowym. Entuzjaści, którzy oczekują zarówno formy, jak i funkcji, w równym stopniu docenią godny ekspozycji kunszt rzemieślniczy, który doskonale uzupełnia każdą luksusową przestrzeń życiową.”

Wszystkie amplitunery z serii CINEMA charakteryzują się doskonałą wydajnością i potężnym dźwiękiem 3D dzięki najnowszym, wciągającym formatom audio, takim jak Dolby Atmos, DTS:X oraz obrazowi 8K dostępnym na wielu wejściach, technologii optymalizacji akustyki pomieszczenia oraz licznym funkcjom zaprojektowanym w celu poprawy jakości rozrywki domowej. Technologia HEOS Built-In dostępna w komponentach z serii CINEMA oferuje obsługę funkcjonalności multi-room, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się ulubioną muzyką, podcastami lub sportem z popularnych serwisów streamingowych lub osobistych bibliotek muzycznych–korzystając złączności Bluetooth, Wi-Fi i AirPlay 2. Wyglądając równie dobrze, jak brzmi, emanuje nowoczesną ekspresją ponadczasowego designu będącego synonimem dziedzictwa Marantz, w tym kultowego wyświetlacza iluminatora i innych eleganckich elementów wizualnych.

Jako bonus otrzymujemy całkowicie nowy graficzny interfejs użytkownika o wysokiej rozdzielczości i kompatybilność głosową - sprawia to, że konfiguracja i obsługa jest łatwa i intuicyjna. Instalatorzy uzyskują również dostęp do wielu nowych funkcji, w tym trybu CI, który chroni określone ustawienia i zmniejsza prawdopodobieństwo konieczności serwisu z powodu błędu użytkownika.

Specyfikacja Techniczna:

 • Liczba wzmacniaczy mocy: 16
 • Moc wyjściowa (8 Ohm, 1 kHz, 0.05%, 2-kan. wysterowane) Normal / BTL: 200W / 400W
 • Moc wyjściowa (4 Ohm, 1 kHz, 0.7%, 2-kan. wysterowane) Normal: 400W
 • Moc wyjściowa (8 Ohm, 1 kHz, 0.7%, 5-kan. wysterowanych) Normal: 200W
 • Topologia wzmacniacza: Klasa D
 • Pobór prądu (praca / czuwanie): 500 W / 0.2 W
 • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 174 x 74 x 192 mm
 • Waga (netto): 19.8 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Marantz objęty jest 3-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.