Moon Mind 2 - Raty 50x0% lub rabat! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Moon
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 9 990,00 zł / szt.

Odtwarzacz sieciowy Moon Mind 2

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub atrakcyjny rabat!

Odtwarzacz sieciowy Moon Mind 2

Odtwarzacz sieciowy Moon MiND to jednostka, która jest doskonałym źródłem dźwięku z sieci. Dzięki szerokiej gamie wyjść cyfrowych współpracować może z dowolnym przetwornikiem C/A.

Odtwarzacz sieciowy Moon MiND pozwala dołączyć system audio do zasobów wirtualnej muzyki. Budowa urządzenia skupia się na dostarczeniu najlepszej jakości sygnału cyfrowego. Takie rozwiązanie pozwala na utrzymanie charakteru brzmienia w systemie, generowanego przez posiadany DAC, lub odtwarzacz z wejściami cyfrowymi.

Możliwości tego urządzenia są niewątpliwie duże. Pozwala ono odtwarzać muzykę z posiadanego dysku NAS, serwisów streamingowych, czy nawet z przenośnego urządzenia wyposażonego w Bluetooth. Moon Neo MiND odczytuje większość popularnych formatów audio i jest kompatybilny z gęstymi plikami do 24bit/192kHz.

Urządzenie wyposażone jest w zdalne sterowanie, pozwalające na kontrolę nad odtwarzaniem muzyki, oraz, po połączeniu specjalnym przewodem z kompatybilnymi urządzeniami Moon, sterowanie głośnością. Aplikacja dostępna na urządzenia z systemem Android, lub iOS, pozwala zarządzać odtwarzaniem, oraz również zarządzać innymi urządzeniami Moon Neo. Dzięki dodaniu funkcji niezależnych stref, Moon Neo MiND może służyć jako system multi-room.

Główne cechy:
- Zgodność z protokołami UPnP, oraz DLNA 1,5
- Współpracuje z Tidal, Deezer i TuneIn
- Łączność Bluetooth aptX
- Współpracuje z najważniejszymi formatami, takimi jak: WAV, FLAC, ALAC, AAC o parametrach do 24bit/192kHz
- Z siecią łączy się po przewodzie LAN, lub Wi-Fi.
- Wyjścia cyfrowe AES/EBU, współosiowe, oraz światłowodowe
- Sterowany aplikacją Moon MiND 2 Controller, może również sterować podłączonymi urządzeniami Moon
- Możliwość tworzenia niezależnych stref muzycznych

Specyfikacja techniczna:
- Pilot
- W pełni funkcjonalny CRM-3
- Wymiary (szerokość x wysokość x głębokość) 17,8 x 7,6 x 28,0 cm
- Waga 3.1 Kg

Warunki gwarancji: 
Sprzęt marki Moon objęty jest 10-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.