Musical Fidelity M6si (czarny) - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Musical Fidelity
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
  • szt.
  • 14 995,00 zł 10 995,00 zł / szt.

Wzmacniacz stereofoniczny Musical Fidelity M6si (czarny)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Wzmacniacz stereofoniczny Musical Fidelity M6si

M6si to wzmacniacz o olbrzymiej mocy pół kilowata, którą to dostarcza bez wysiłku i jakiegokolwiek wyczuwalnego w dźwięku napięcia. Potężny zapas mocy oraz stabilność elektryczna pozwala mu wysterować praktycznie każde kolumny. W stosunku do swojego poprzednika M6si stanowi zupełnie nową jakość. Bezkompromisowe starania działu projektowego sprawiły, że nowy model jest mocniejszy (o 10%), a przy tym aż o 7 decybeli lepiej separuje sygnał od szumu co jest wynikiem absolutnie rekordowym, kilkukrotnie lepszym od poprzedniego modelu. A to oznacza zupełnie nowy poziom dynamiki dźwięku i absolutnie rozdzielcze brzmienie. Kolejne zalety M6si to lepszy poziom tłumienia oraz blisko stukrotnie niższy poziom zniekształceń THD (z 0.01 na 0.007%), kluczowy dla reprodukcji wysokich tonów.
M6si to wzmacniacz, który jest w 100% konstrukcją dual mono blok zamkniętą w jednej obudowie. Jego przewagą nad dzielonymi systemami jest perfekcyjne dopasowanie A-klasowego przedwzmacniacza z w pełni niezależnymi zasilaniem wraz z potężnymi końcówkami mocy napędzanymi w pełni niezależnymi sekcjami zasilania.
Kolejna nowość to przedwzmacniacz gramofonowy gwarantujący świetny odsłuch winyli. Także tutaj producent zaskoczył jakością parametrów oferując stosunek sygnału do szumu na poziomie 84dB, co jest wynikiem znanym dotychczas z hi-endowych urządzeń, które sprzedawane były oddzielnie.
Kompletnym zaskoczeniem jest fakt, że w przeciwieństwie do praktycznie każdego wzmacniacza na rynku M6si nie ma tendencji do obniżania separacji kanałów wraz ze wzrostem częstotliwości dźwięku - dźwięk stereo w wykonaniu M6si jest prawdopodobnie najdoskonalszą i najbliższą ideałowi reprodukcją faktycznie zarejestrowanej w studio sceny dźwiękowej.
M6si oferuje niepowtarzalną muzykalność i gładkość, multum barw i faktur, świetne różnicujących  każde nagranie wokali oraz instrumentów.

Specyfikacja techniczna:
- Moc ciągła (RMS) 220W
- Typ tranzystorowy
- Klasa AB
- Wbudowany DAC
- Przedwzm. gramofonowy
- Stosunek sygnał/szum 107dB
- Zniekształcenia THD 0.007%
- Pasmo przenoszenia 10 - 20.000Hz
- Napięcie wejściowe MM 3mV
- Napięcie wejściowe MC 0.4mV
- Impedancja wejściowa MM 47.000 Ohm
- Impedancja wejściowa MC 47.000 Ohm
- Stosunek sygnał/szum MM 84dB
- Stosunek sygnał/szum MC 84dB
- Impedancja wejściowa 40.000 Ohm
- Wyjścia 2xRCA liniowe 1
- Wejścia 2xRCA liniowe 4
- Wejścia 2xXLR 1
- Wyjścia głośnikowe 1 komplet
- Wyjście pre-out 1 (2xRCA)
- Asynchroniczne wejście USB-B 24 bit/96kHz
- Pilot
- Zasilacz 115/230VAC 50/60Hz
- Zużycie prądu maks. 680W
- Wysokość 12.5cm
- Szerokość 44cm
- Głębokość 40cm
- Waga 16.6kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Musical Fidelity objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.