Musical Fidelity V90-DAC (czarny) - Taniej z kodem rabatowym! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Musical Fidelity
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 999,00 zł / szt.

Przetwornik cyfrowo/analogowy Musical Fidelity V90-DAC (czarny)

Promocja: Taniej z kodem rabatowym!
Wpisz w koszyku kod rabatowy RABAT15 i sprawdź swoją cenę promocyjną!

Przetwornik cyfrowo/analogowy Musical Fidelity V90-DAC

Musical Fidelity V90-DAC to znakomity sposób na podwyższenie jakości brzmienia dla szerokiej gamy źródeł audio. Podzespoły umieszczone w solidnej, lecz dyskretnej i stylowej obudowie charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi. V90-DAC zmienia sposób słuchania muzyki z tanich źródeł dźwięki - od teraz Twoje ulubione utwory zabrzmią zupełnie inaczej! V90-DAC oferuje złącza: koaksjalne, dwa optyczne oraz asynchroniczne USB-B dla komputera PC. Jest w stanie współpracować z praktycznie każdym urządzeniem nadającym cyfrowy sygnał audio. Od komputerów PC i MAC, przez odtwarzacze strumieniowe do bardziej konwencjonalnych źródeł muzyki, jak odtwarzacze CD, cyfrowe radia, telewizory. V-90DAC gwarantuje wysoką, 32bitową jakość dźwięku w przystępnej cenie.


Sercem układu jest 32-bit przetwornik DAC Ti Burr Brown PCM1795. Charakteryzuje się on wyjątkowo niskim poziomem zniekształceń jitter na poziomie 12 pikosekund oraz znakomitym stosunkiem sygnału do szumu wyższym niż 117dB. Technologie zastosowane w V90-DAC można spotkać jedynie w urządzeniach ze znacznie wyższej półki cenowej. V-90 DAC oferuje bardzo dojrzałe, neutralne, spójne i muzykalne brzmienie oparte na detaliczności oraz delikatnie ocieplonej średnicy i łagodnie prowadzonym, głębokim basie. Przetwornik sprawdza się w szczególnosci w urządzeniach budżetowych, dzięki niezwykłej umiejętności uspokajania oraz układania dźwięku przy jednoczesnym podnoszeniu jego walorów w każdym aspekcie: znaczącej poprawy detaliczności średnich i wysokich tonów, obciążenia i siły basu oraz wzmocnienia i zaznaczenia wokali na szeroko prowadzonej scenie muzycznej. Starania producenta skupiły się na dwóch celach - osiągniąciu światowej klasy parametrów technicznych jitter oraz zapewnieniu współpracy z jak największą ilością źródeł cyfrowych w swoim przedziale cenowym. Asynchroniczne wejście USB pozwala wygenerować zupełnie nową jakość dźwięku z komputera po prostej, niesprawiającej kłopotu instalacji.

Specyfikacja techniczna:
- Pasmo przenoszenia 20 - 20.000Hz
- Wejście USB DAC 
- Wejście optyczne 2
- Wejścia koaksjalne 1
- Wyjścia 2xRCA liniowe 1
- Przetwornik DAC Burr-Brown TI PCM1795
- Stosunek sygnał/szum 117dB
- Zniekształcenia THD 0.0004%
- uniwersalność - możliwość współpracy z praktycznie każdym urządzeniem generującym cyfrowy sygnał audio
- asynchroniczne wejście USB-B
- high-endowa jakość dźwięku
- Jitter: <12 picosekund
- Jakość dźwięku na wejściach: 1x RCA coaxial connector SPDIF 32-192 kbps (16-24 bit stereo PCM) 2x TOSLINK optical connector 32-96 kbps (16-24 bit stereo PCM) 1x USB type B connector - Asynchronous data stream at up to 24-bit/96kHz
- Wymiary WxSxG 4,7cm x 17cm x 10.2cm
- Waga 600g

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Musical Fidelity objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.