NAD C268 - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: NAD
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 4 799,00 zł / szt.

Stereofoniczna końcówka mocy NAD C268

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Stereofoniczna końcówka mocy NAD C268

C268 to zadziwiająco zaawansowany wzmacniacz stereofoniczny, który deklasuje funkcjonalnością i zaimplementowanymi technologami rywali w swojej klasie. Ten zaawansowany wzmacniacz zawiera wiele nowatorskich rozwiązań technologicznych opracowanych przez NAD w ciągu 40-letniej historii tworzenia ultra-wysokiej jakości komponentów audio.

C268 może być podstawowym wzmacniaczem mocy, ale producent starannie przemyślał wszystkie zastosowania i zawarł w urządzeniu wiele funkcji, czyniąc je niesamowicie elastycznym. We wzmacniaczu zastosowano obwody o niskim poziomie szumów, dokładny balans kanałów, właściwą impedancja wejściowa i wyjściowa, wysokie marginesy przeciążenia i stabilność przy dużych obciążeniach. Tryb pracy mostkowej jest idealny do zaawansowanych systemów audio. Po przełączeniu w ten tryb C268 staje się potężnym wzmacniaczem Monoblock dostarczając 300 watów wolnej od zakłóceń mocy dynamicznej, bez względu, czy jest oporność ma wartość 8 czy 4 omów.

Możliwość wyboru zbalansowanych wejść audio sprawia, że wzmacniacz jest oczywistym wyborem do podłączenia high-endowych przedwzmacniaczy i procesorów dźwięku. Sygnał dochodzący do wejść wzmacniacza można precyzyjnie regulować, co jest przydatne podczas dostrajania innych komponentów.

Automatyczne wykrywanie sygnału z trójstopniowo regulowanym progiem czułości czyni C268 doskonałym rozwiązaniem dla osób chcących ukryć swój zestaw stereo przed wzrokiem gości w szafce bądź w serwerowni inteligentnego domu. Właśnie pod kątem tego typu zastosowania - z dużą ilością innych urządzeń - wzmacniacz można uziemić. Zapobiega to występowaniu niepożądanych zakłóceń.

C 268 wykorzystuje modyfikowany moduł Hypex UcD. Pozwala to na uzyskanie potężnej mocy ze znikomymi zniekształceniami i szumem. Każdy szczegół tego projektu został starannie dopracowany i perfekcyjnie wykonany, aby wyeliminować każdy spadek wydajności.

Specyfikacja techniczna:
- Moc wyjściowa 2 x 80 W
- Moc w mostku 300W (ref. 20 Hz – 20 kHz at THD 0.03%)
- Ilość kanałów 2
- Impedancja głośników (min) 4 Ω
- Konstrukcja Analogowy
- Pasmo przenoszenia 20 Hz - 20 kHz ±0.3 dB
- Zniekształcenia THD <0.03 % (250 mW to 80 W, 8 Ohms and 4 Ohms)
- Wejście Analogowe RCA
- Wejście Analogowe XLR
- Pobór mocy (standby) 0,5 W
- Wymiary (S x W x G) mm 435 x 100 x 390
- Waga kg 7,3

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Nad objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.