Naim FlatCap XS - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Naim
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 5 499,00 zł / szt.

Zasilacz audio Naim FlatCap XS

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 20 miesięcy.
Gwarantujemy atrakcyjną ofertę cenową przy zakupie zasilacza wraz z pozostałymi elementami systemu - szczegóły (42) 213 01 66

Zasilacz audio Naim FlatCap XS

FlatCap XS to zasilacz z dwoma liniami zasilającymi, pozwalający wykorzystać potencjał urządzeń z serii XS, zarówno w parze, jak i dla każdego z nich z osobna. Pojedynczy FlatCap XS można wykorzystać do poprawy jakości dźwięku modeli CD5 XS i NAT05 XS, a drugi – dla przedwzmacniacza NAC 152 XS. Kluczowa rola zasilania w każdym systemie hi-fi to jest w Naimie znana od zawsze, czego najlepszym tego przykładem jest dużo większa naturalność muzyki, którą FlatCap XS wnosi do każdego systemu.
FlatCap XS to zewnętrzny zasilacz, który zastępuje FlatCap2x. Poprawa jakości dźwięku jest subtelna, ale jednoznaczna: dynamika jest wyższa w całym paśmie akustycznym, bas dużo bardziej zróżnicowany, a poziom szumów własnych całego systemu – znacznie zredukowany. Przyrost jakości jest jeszcze wyraźniejszy, kiedy podłączymy go do przedwzmacniacza i odtwarzacza CD. Zasilacz ten może być wykorzystany z przedwzmacniaczami NAC 202 i NAC 282, a także aktywnymi zwrotnicami SNAXO, dzięki czemu użytkownik zyskuje niedrogi upgrade do systemu aktywnego. Może on być również wykorzystany do zasilania wszystkich przedwzmacniaczy gramofonowych, aktywnych filtrów i przedwzmacniaczy liniowych firmy Naim, z wyjątkiem NAC 552 oraz NAC 252.
FlatCap XS zapewnia wyjątkowo niski poziom szumu i dwie linie zasilające dla komponentów serii 5 XS: np. NAC 152 XS i CD5 XS, lub NAC 152 XS i StageLine.
Transformator zasilający FlatCapa XS dysponuje dwoma osobnymi uzwojeniami wtórnymi, dzięki czemu obydwa wyjścia zasilające są od siebie całkowicie odseparowane. Napięcie stabilizowane jest w czterech, gruntownie przeprojektowanych, niskoszumnych regulatorach napięcia, które podnoszą jakość dźwięku urządzeń o kolejny szczebel.

WYJŚCIA AUDIO
- Zasilające 4 x 24 V

ZASILANIE
- Sieć 100 V, 115 V, 230 V; 50 lub 60 Hz

WIELKOŚĆ
- Wymiary 70 x 432 x 301 mm (W x S x G)

WYKOŃCZENIE
- Front szczotkowany i anodowany na czarno
- Obudowa czarny lakier proszkowy

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Naim objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.