Naim NAC 252 - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Naim
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 42 999,00 zł / szt.

Przedwzmacniacz stereofoniczny Naim NAC 252

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 20 miesięcy.
Gwarantujemy atrakcyjną ofertę cenową przy zakupie przedwzmacniacza wraz z pozostałymi elementami systemu - szczegóły (42) 213 01 66

Przedwzmacniacz stereofoniczny Naim NAC 252

NAC 252 to bezpośredni następca NAC-a 52 – do tej pory jednego z najlepszych przedwzmacniaczy w historii. NAC 252 oferuje większe możliwości kontroli i wyboru źródeł, a także znacząco poprawioną konstrukcję, estetykę i wykończenie. Jego wyniki w dziedzinie dźwięku to wynik dekady badań i rozwoju; to jeszcze większa szybkość, więcej detali, lepsza przejrzystość i muzykalność.
Naim NAC 252 łączy w sobie niezwykle przyjemną i dokładną reprodukcję dźwięku, z wyjątkową elastycznością, dzięki której pozostanie sercem najwyższej klasy systemu audio przez długie lata.
Jako dodatek do zalecanych złącz DIN, właściciel NAC-a 252 może wybrać dwa z wejść RCA, co pozwoli na podłączenie szerokiego wyboru komponentów i kabli pochodzących od innych producentów. Opcjonalnie aktywowane, stałopoziomowe wejście typu „unity-gain” pozwala na podłączenie procesora dźwięku przestrzennego AV2 lub podobnego urządzenia innego producenta.
Każde z sześciu wejść oferuje osobną opcję słuchania i nagrywania. Oprócz standardowego „Record Mute”, NAC 252 wycisza nie tylko sygnał wyjściowy, ale także wyłącza całą pętlę nagrywania, eliminując tym samym jakąkolwiek degradację sygnału wyjściowego.
Projektując NAC 252 przeglądnięto w Naimie dotychczas stosowane koncepcje, a także topologie układów oraz stosowane komponenty, po raz pierwszy widziane wraz z pionierskimi ideami użytymi w przedwzmacniaczach takich jak NAC52. Inżynierowie spędzili setki godzin, uważnie słuchając poszczególnych projektów i upewniając się, że osiągnęli doskonałą harmonię pomiędzy muzyką i techniką.
Aby to się udało zastosowano precyzyjne potencjometry obrotowe z elementami czyszczącymi ścieżki oporowe, pozwalając zachować integralność muzycznego przekazu oraz zapewnieniając stabilność parametrów w długim okresie czasu.
Osobny zasilacz SuperCap dostarcza prąd z dziesięciu osobnych, niezależnie stabilizowanych modułów zasilających. Dzięki całkowicie odseparowanym regulatorom napięcia, zasilającym układy cyfrowe i przełączniki w układach sygnału audio, nie następuje generowanie zbędnego szumu.

WEJŚCIA AUDIO
- Analogowe 4 x DIN, 2 x DIN / RCA
- Czułość wejściowa 75 mV
- Impedancja wejściowa 47 kΩ
- Inne wejście AV typu „unity-gain”

WYJŚCIA AUDIO
- Analogowe 1 x regulowane, 3 x stałopoziomowe (DIN)
- Poziom wyjściowy (stałe) 75 mV, 600 Ω
- Poziom wyjściowy (regulowane) 775 mV
- Impedancja wyjściowa - Minimalna impedancja obciążenia 10 kΩ
- Zasilane przedwzmacniacz gramofonowy Naim

STEROWANIE
- Podczerwień RC5
- Wejście trigger RCA na panelu tylnym (RC5)
- RS232 opcjonalne (DE9 żeńskie)

ZASILANIE
- Napięcie zasilania 24 V, 12 V
- Opcje zasilania SuperCap

WIELKOŚĆ
- Wymiary 87 x 432 x 314 mm (W x S x G)
- Masa 7 kg

WYKOŃCZENIE
- Front szczotkowany i anodowany na czarno
- Obudowa czarny lakier proszkowy

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Naim objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.