Naim NAP S1 - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Naim
  • Dostępność: Produkt wyłączony ze sprzedaży on-line. Zapytaj o szczegóły mailowo lub telefonicznie.

Monofoniczna końcówka mocy Naim NAP S1

Cena dotyczy 1 szt. wzmacniacza mocy.
Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 20 miesięcy.

Monofoniczna końcówka mocy Naim NAP S1

Pomysł na zupełnie nowy rodzaj wzmacniacza został po raz pierwszy opracowany przez naszych inżynierów ponad dziesięć lat temu, a jego rozwój rozpoczął się na dobre w 2011 roku. Celem było ustalenie nowego wzorca odniesienia w sprzęcie audio i odtwarzaniu muzyki na poziomie high-end. Inżynierowie pracujący nad danym produktem często zaczynają od tego, co już istnieje. Mogą zadawać sobie pytania, jak coś może działać lepiej lub gdzie można dokonać ulepszeń. Prace nad Statement zaczęliśmy z pustym arkuszem papieru i wizją stworzenia kompletnie nowego wzmacniacza.
Radykalnie odmienna estetyka Statement może wydawać się odejściem od tradycji Naim, ale jest ona ostatecznym wyrazem tego wszystkiego, co sobą reprezentujemy.
Wszystko w Statement to duży krok naprzód w rozwoju technologii i wzornictwie. System ten został zaprojektowany od podstaw dla uzyskania jak najlepszego dźwięku.
Statement doskonale reprezentuje naszą filozofię polegającą na zapewnieniu najwyższej jakości zasilania przy izolowaniu poszczególnych sekcji, aby uniknąć niechcianych zakłóceń.
NAP S1 Satement to nowa konstrukcja mostkowa z zerowym globalnym sprzężeniem zwrotnym. Dwa poziomy są fizycznie od siebie oddzielone, aby izolować układ z delikatnym stopniem wzmocnienia napięciowego na samej górze wzmacniacza mocy, z dala od stopnia prądowego na dole.

Specyfikacja techniczna:
- wejście analogowe: 1x XLR (dla każdej końcówki)
- wyjścia audio: akceptujące szpadle i banany 4 mm
- moc wyjściowa: 746 W prz 8 Ohm, 1450 W przy 4 Ohm
- Waga 101kg 
- Wymiary (HxWxD) 940 x 256 x 383mm

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Naim objęty jest 3-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis