Naim NDS (Burndy Interconnects) - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Naim
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.
  • szt.
  • 47 990,00 zł 43 999,00 zł / szt.

Odtwarzacz sieciowy Naim NDS + dwa Interkonekty analogowe Naim Burndy
Cena nie zawiera zasilacza

Możliwość zakupu odtwarzacza w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 20 miesięcy.
Gwarantujemy atrakcyjną ofertę cenową przy zakupie odtwarzacza wraz z pozostałymi elementami systemu - szczegóły (42) 213 01 66

Odtwarzacz sieciowy Naim NDS + dwa Interkonekty analogowe Naim Burndy

Referencyjny, sieciowy odtwarzacz muzyczny
NDS jest sieciowym odtwarzaczem muzycznym najwyższej jakości. Zainspirowany przez inżynierię i brzmienie najlepszych odtwarzaczy CD Naim, przenosi streaming sieciowy i obsługujące go cyfrowe źródła audio do poziomu hi-end.
Niezależnie od tego, czy chodzi o radio internetowe, czy pliki audio o rozdzielczości do 32 bity/192 kHz, NDS w każdym przypadku przekaże muzykę za pośrednictwem każdego z tych mediów w bezkompromisowy sposób. NDS to odtwarzacz referencyjny, lokujący się przed modelami ND5 XS i NDX. To rewolucyjny krok naprzód w świecie sieciowego audio.

Muzyka żyje, oddycha i dotyka cię
Wystarczy podłączyć NDS do swojego systemu audio, aby otworzył się przed nami świat muzyki dostępny w sieci internetowej. To świat wysokiej rozdzielczości plików audio, streaming UPnP i tysiące stacji radia internetowego. Dzięki inżynierom firmy Naim, streaming staje się światem reprodukcji wysokiej jakości audio, gdzie muzyka żyje, oddycha i jest na wyciągnięcie ręki.

Od streamingu sieciowego do wejść cyfrowych
Oprócz możliwości połączenia sieciowego z serwerem UPnP oraz odtwarzania radia internetowego do NDS można również podłączyć trzy źródła cyfrowe; umożliwiają to wejścia S/PDIF oraz USB; do tej listy można dodać także możliwość odtwarzania plików z pamięci typu pendrajw lub dysku twardego
Podłączenie do Internetu odbywa się przewodowo lub bezprzewodowo, NDS może więc odtwarzać pliki również te z biblioteki iTunes, zgromadzone na komputerze lub w zewnętrznej pamięci. Każde z wejść cyfrowych jest inne: urządzenia możemy podłączyć poprzez wejście koaksjalne BNC, optyczne Toslink i koaksjalne RCA. NDS odtwarza formaty audio do rozdzielczości 32 bity/384 kHz w formatach: WAV, FLAC, AIFF, ALAC, AAC, Windows Media, Ogg Orbis i MP3. Urządzenie rozpoznaje formaty M3U i PLS i posiada możliwość odtwarzania „gapless” wszystkich formatów.

Możliwości kontroli
Wszechstronność i wysokiej jakości brzmienie jest niczym bez intuicyjnego interfejsu użytkownika; w NDS mamy ich aż trzy. Urządzenie może być sterowane z pilota zdalnego sterowania, przez przyciski na panelu przednim lub graficznie poprzez aplikację n-Stream na iPhone’a, iPoda i iPada. NDS może być połączony z pilotem przedwzmacniacza, pozwalając na zintegrowaną kontrolę nad całym systemem.

Zasilanie
NDS nie tylko korzysta z technologii opracowanych pierwotnie dla odtwarzaczy CD Naima, ale umożliwia również wykorzystanie zewnętrznego zasilania, czyli najlepszego możliwego apgrejdu.
Podobnie jak wszystkie topowe produkty Naima, NDS nie ma wbudowanego zasilania – trzeba do niego podłączyć jeden z kilku zewnętrznych zasilaczy Naima. Kompatybilny jest z zasilaczami XP5 XS, XPS lub 555 PS (z użyciem jednego, a w przypadku 555 PS – dwóch, kabli Burndy)
Im droższy zasilacz, tym większe zmiany w dźwięku. Otrzymujemy większą rozdzielczość, detaliczność, muzykalność oraz czystość z każdego cyfrowego źródła lub systemu sieciowego.

Wejścia audio
- Częstotliwości próbkowania S/PDIF do 192 kHz
- S/PDIF 1 x BNC, 1 x RCA, 1 x optyczny
- Wejście USB na panelu frontowym
- Inne     wejście Ethernet

Wyjścia audio
- Wyjścia DIN i RCA
- Impedancja wyjściowa < 200 Ω (minimum)
- Pasmo przenoszenia 10 Hz – 20 kHz (fs = 44,1 kHz)
- Wyjścia cyfrowe BNC (S/PDIF 75 Ω)
- Zasilanie zewnętrzne opcjonalne XP5 XS, XPS, 555 PS (podwójne podłączenie Burndy dla zasilacza 555 PS)
- Inne (opcjonalnie) HiLine, PowerLine

Obsługiwane formaty audio
- WAV i AIFF (do 32 bitów/192 kHz) FLAC (do 24 bitów/192 kHz), ALAC (do 24 bitów/96 kHz) Windows Media (do 16 bitów/48 kHz) wymagane WMA 9.2, radio internetowe (Windows Media, MP3, MMS, Ogg Vorbis)
- Serwis iRadio Tuner 5
- Obsługa serwisów streamingowych Spotify i Tidal

Interfejs użytkownika
- Przyciski na panelu frontowym
- Pilot zdalnego sterowania i aplikacja n-Stream dla Poda, iPada i iPhona.
Wymiary
- 87 x 432 x 314 mm (H x W x D)
- Waga     14 kg

Wykończenie
- Front czarny szczotkowany anodowany
- Obudowa czarny lakier proszkowy

Interkonekt analogowy Naim Burndy

Kabel Burndy zaprojektowany został w taki sposób, aby był w stanie przenieść zarówno sygnał audio, jak i prąd zasilający; wyposażony jest w multi-pinowy wtyk blokujący. Burndy można zastosować większością zasilaczy firmy Naim. Należy przy tym zachować ostrożność – trzeba użyć do danej aplikacji przeznaczony do tego kabel (konfiguracja uzależniona jest od tego, z jakim urządzeniem współpracuje). Modele wymagające podłączeniem kablem Burndy to XPS, SuperLine, SNAXO, NAC 552 i 555PS.

Specyfikacja:
- Warianty interkonekt 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17-pinowy w wersji analogowej lub cyfrowej.
- Przewodniki miedź, średnica 1 mm
- Przekrój kabla 7,5 mm
- Standardowa długość 1,25 m
- Warianty BNC na BNC (standard), BNC na RCA, RCA na BNC, RCA na RCA
- Impedancja charakterystyczna 75 Ohm
- Pojemność 55 pF/m
- Podwójne ekranowanie
- Miedź o wysokiej czystości

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Naim objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.