Naim Power-Line - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Naim
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 3 749,00 zł / szt.

Kabel zasilający Naim Power-Line

Możliwość zakupu przewodu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 20 miesięcy.

Kabel zasilający Naim Power-Line

PowerLine składa się z trzech głównych części: wtyczki (wchodzącej do gniazdka sieciowego), kabla oraz wtyku zasilającego IEC (wchodzący do gniazda zasilającego urządzenia). W każdym z nich znajdziemy niespotykane wcześniej udogodnienia. Nowy kabel sieciowy, podobnie jak interkonekt HiLine, odzwierciedla realny postęp w inżynierii związanej z przesyłem sygnału.
Unikalna konstrukcja kabla jest rezultatem setek godzin eksperymentów, badań i odsłuchów mających na celu identyfikację i zoptymalizowanie krytycznych elementów kabli zasilających urządzenia audio.
Obudowę wtyczki Power-Line wykonano z termoutwardzalnej żywicy, w której metalowe trzpienie zamontowano w sposób zapewniający solidny kontakt z gniazdkiem. Odizolowane części kabla są zabezpieczone specjalnie profilowanymi śrubami mocującymi. Przewody miedziane umiejscowione są w izolowanej powłoce gumowej gwarantującej wysoki poziom tłumienia oraz sztywność kabla. Drugi koniec wyposażony jest w wysokiej jakości wtyk IEC gwarantujący przesył niezakłóconego sygnału do urządzenia.  

Specyfikacja:
- Przewodniki 4 mm, miedź, 2-żyłowa skrętka
- Przekrój kabla 8,8 mm
- Certyfikaty UL 20841
- Standardowa długość 2 m
- Wtyk IEC testowany i certyfikowany wg normy EN60320-1
- Wtyk główny testowany i certyfikowany wg normy BS1363-1