Nordost Red Dawn Interconnect (RCA) - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Nordost
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • kpl.
  • 2 199,00 zł / kpl.

Interkonekt Nordost Red Dawn Interconnect (RCA)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Interkonekt Nordost Red Dawn Interconnect

Zastrzeżone prawami autorskimi, „sprasowane” kable z tetrafluoroetylenu, z ich cienkim i płaskim profilem nie tylko wyglądają inaczej – ich zwodnicza prostota jest wyjątkowo elegancką odpowiedzią na sprzeczne wymagania dotyczące niskiego oporu, pojemności i indukcyjności, które ograniczają wydajność bardziej konwencjonalnych konstrukcji kablowych.

Dzięki jeszcze większemu zmniejszeniu efektów dielektrycznych, a także zoptymalizowaniu fizycznego rozstawu 20 grubych, litych, posrebrzanych przewodów OFC o przekroju 12 AWG, produkowany jest kabel o fenomenalnej szybkości, dynamice, detaliczności oraz dokładności fazowej.

Od najcichszych najbardziej delikatnych nut do potęgi grzmiącego crescendo w orkiestrze lub energetycznego kawałka rockowego Red Dawn LS rozciąga zakres dynamiki z gracją i zgrabną kontrolą, pozwalając muzyce uwieść, gdy tego chce lub stać się dziką, kiedy to konieczne.

Red Dawn LS, usytuowany na szczycie serii Leif, wyjdzie obronną ręką z porównania go z konkurencyjnymi kablami, niezależnie od ich ceny. Jako najlepszy z możliwych do stworzenia kabli głośnikowych bez właściwości Micro Mono-Filament, to w gruncie rzeczy najlepszy kabel głośnikowy bez Micro Mono-Filament na świecie!

Specyfikacja techniczna:
- Izolacja: fluorowany etylenopropylen (FEP)
- Konstrukcja: Mechanicznie wyregulowany układ
- Przewody: 6 x 24 AWG
- Materiał: posrebrzane 99,9999% stałego rdzenia OFC
- Pojemność: 60,0 pF / ft
- Indukcyjność: 0,035μH / ft
- Całkowite pokrycie tarczy: 95%
- Prędkość propagacji: 80%