Nordost Valhalla 2 Interconnect (RCA) - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Nordost
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • kpl.
  • 28 929,00 zł / kpl.

Interkonekt Nordost Valhalla 2 Interconnect (RCA)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Interkonekt Nordost Valhalla 2 Interconnect

Nordost Valhalla 2 jest najnowszym analogowym interkonektem. Kabel wykorzystuje 10 przewodników wykonanych z litej miedzi beztlenowej o czystości 99,999999% i zoptymalizowanej średnicy. Każdy z przewodników pokryty jest warstwą srebra o grubości 85 mikronów. Powierzchnia jest wysoko polerowana i zabezpieczana przed zastosowaniem oplotu Dual Mono-Filament. Każdy z przewodników dodatkowo umieszczany jest w precyzyjnie wykonanej osłonie z FEP. Następnie wszystkie dziesięć przewodników zostaje połączonych za pomocą specjalnej technologii, której zadaniem jest stworzenie rurowego interkonektu, zamkniętego w dwóch ekranujących warstwach srebra. Zakończenie stanowią złącza RCA.

Kabel Nordost Valhalla 2 jest niesamowicie szybki, gwarantując 87% prędkości światła. Model ten przesyła z niewiarygodną szybkością i minimalnym przesunięciem fazowym sygnały z szerokiego zakresu częstotliwości. To najbardziej zaawansowana konstrukcja, która ustępuje jedynie Nordostowi Odin. Kabel Valhalla 2 zapewnia doskonałą odpowiedź impulsową i rozdzielczość dynamiki, dzięki czemu żaden detal muzyczny nie zostaje pominięty. Wszystkie interkonekty Valhalla 2 produkowane są ręcznie w USA.

Specyfikacja techniczna:
- Izolacja: Wysoko czysta klasa 1.1 wytłaczana fluorowany etylenopropylen (FEP)
- Konstrukcja: Mechanicznie dopasowany układ, długość i konstrukcja z podwójnym monofilamentem
- Przewody: 10 x 24 AWG
- Materiał: posrebrzane 99,999999% stałego rdzenia OFC
- Pojemność: 17.0 pF / ft
- Indukcyjność: 0,076μH / ft
- Całkowite pokrycie tarczy: 97% Całkowite pokrycie 2 warstwami posrebrzanego ekranu
- Prędkość propagacji: 87%