NuPrime AMG PRA - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: NuPrime
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 9 895,00 zł / szt.

Przedwzmacniacz stereo NuPrime AMG PRA

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Przedwzmacniacz stereo NuPrime AMG PRA

Głównym celem projektu AMG PRA było dostarczenie na rynek urządzenia przedwzmacniacza o maksymalnie transparentnym brzmieniu z kilkoma istotnymi wyróżnikami technologicznymi. Specjalnie do tego urządzenia zespół inżynierów NuPrime'a opracował kilka nowych, autorskich rozwiązań przetwarzania niskonapięciowego sygnału analogowego. W AMG PRA zastosowano też wyjątkową sekcje wejściową o impedancji 1 miliona omów znaną z hiendowej serii Evolution.

Projekt AMG-PRA przykłada szczególną wage do odizolowania wrażliwych obwodów przetwarzających sygnał audio od obwodów zasilających. Sekcja zasilająca powstała na oddzielnej płytce drukowanej zaś jej bazą jest topologia gwiazdy. Obie płytki rozdziela dedykowany moduł separujący.

Cyfrowa regulacja głosności jest realizowana na układzie MUSES72320. Sekcja analogowa single-ended powstała w oparciu o opampy MUSES8920, które produkują harmoniczne zbliżone do wzmacniaczy lampowych. Układ wejść i wyjść jest w pełni zbalansowany. Za ograniczenie zniekształceń fazowych odpowiada sekcja modulacji harmonicznych.

Kompensacja akustyczna i regulacja fazy
To unikalna koncepcja zaproponowana przez zespół NuPrime'a. Ponieważ wielu audiofilów używa kolumn podstawkowych przedwzmacniacz posiada 3 tryby equalizacji, które podbijają szybki spadek skuteczności na basie małych kolumn. Możliwe są do wyboru trzy tryby podbicia niskich tonów:
+2.2dB przy 125Hz
+4.5dB przy 100Hz
+5.3dB przy 75Hz

Front serii AMG ucieleśnia ducha w jakim zostało zbudowane całe urządzenie. Wycięty z utwardzanego aluminium lotniczego przy użyciu 4 osiowej maszyn CNC, która dopieszcza każdy detal w 48 krokach produkcyjnych - w tym trójwymiarowe, lakierowane logo wycięte za pomocą diamentowego ostrza.

Specyfikacja techniczna:
- Stosunek sygnał/szum  95dB
- Zniekształcenia THD 0.008%
- Pasmo przenoszenia  10 - 200.000Hz
- Impedancja wejściowa  1.000.000 omów
- Wyjścia 2xRCA liniowe 1
- Wejścia 2xRCA liniowe 3
- Wyjścia 2xXLR 1
- Wejścia 2xXLR 1
- Wzmocnienie High: 3.2, Low: 2.1
- Kompensacja akustyczna, trzy tryby:
  2.2dB dla 125Hz /
  4.5dB dla 100Hz /
  5.3dB dla 75Hz
- Napięcie wyjściowe: 2xRCA: 2V / 2xXLR: 4V
- Pilot
- Wymiary WxSxG: 5.5cm x 23.5cm x 30cm
- Waga  2.5kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki NuPrime objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.