NuPrime Evolution One - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: NuPrime
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 19 995,00 zł / szt.

Monofoniczna końcówka mocy NuPrime Evolution One

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Monofoniczna końcówka mocy NuPrime Evolution One

Evolution One to ucieleśnienie najnowszej i najlepszej technologii opracowanej przez NuPrime. Od zasilacza i obwodów wzmacniacza po nowy, wysoce zaawansowany stopień wejściowy. Evolution One został starannie dopracowany, aby osiągnąć wydajność na hi-endowym poziomie.

Evolution One NuPrime posiada co najmniej kilka interesujących rozwiązań:
Obwody wejściowe z impedancją wejściową 1 miliona omów. Wysoka impedancja wejściowa wprowadza mniejsze zniekształcenia harmoniczne i opóźnienie fazowe
Końcówki mocy przełączających się przy 700kHz
Nowy zasilacz toroidalny zoptymalizowany pod kątem generowania niskiego szumów,
Połączenia między zasilaczem a obwodami zasilacza realizowane za pomocą wysokiej jakości miedzianych przewodów zamiast standardowych kabli

The Evolution One przewyższa swoich poprzedników pod każdym względem, z którego znane są wzmacniacze NuPrime:
Szersza i głębsza scena dźwiękowa,
Większa dynamika oraz akustyka instrumentów,
Mniejsze zniekształcenia i szumy,
Czystsze tło, które zapewnia większą szczegółowość

Nowa generacja wzmacniaczy NuPrime kontynuuje trend ciepłego i naturalnego brzmienia znanego z klasy A, którego nie posiada żaden inny wzmacniacz impulsowy. Bardzo niewielu producentów jest w stanie zaprojektować impedancję wejściową rzędu 1 miliona omów bez negatywnego wpływu na poziom szumów i stabilność. Evolution One jest pierwszym wzmacniaczem klasy D, który z powodzeniem implementuje impedancję wejściową wielkości 1 miliona omów.

Evolution One ma bardzo głęboką scenę dźwiękową i może prezentować wyraźny dźwięk nawet na najwyższym poziomie natężenia dźwięku. Odtwarzając utwory koncertowe nagrane z rozmachem będziesz w stanie usłyszeć wyraźny dźwięk ostatnich rzędów perkusji, a nawet odgłos pedału. Wszystkie te szczegóły przedstawiane są w naturalny sposób, bez sztucznych ulepszeń.

Wzmacniacze klasy D większości producentów brzmią zimno i twardo, wyróżniając się głownie efektywnością energetyczną i wysoką mocą wyjściową. Dzięki zastosowaniu hybrydowej amplifikacji, czyli połączeniu zalet klasy A i D NuPrime połączył zalety obu tych klas. Evolution One może z łatwością konkurować z najlepszymi wzmacniaczami klasy A na rynku, bez generowania dużych ilości ciepła. Evolution One prezentuje najbardziej nieskazitelny i przejrzysty dźwięk z całkowicie czarnym tłem. Dowodem na najwyższą jakość końcówek NuPrime.

Specyfikacja techniczna:
- Audiofilska końcówka mono klasy hi-end
- Moc ciągła (RMS): 240W
- Klasa wzmacniacza: D
- Zniekształcenia THD: 0.01%
- Pasmo przenoszenia: 0 – 50.000Hz
- Stosunek sygnał/szum: 91dB
- Czułość wejścia: 1.5Vrms
- Wejścia: 1x XLR: 1, 1x RCA: 1
- Wymiary (WxSxG): 5,7 x 43 x 37,5 cm 

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki NuPrime objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.