Oyaide AZ-910 RCA (1.0m) - Raty 50x0% lub specjalna oferta!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Oyaide
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.
  • kpl.
  • 2 890,00 zł / kpl.

Interkonekt analogowy Oyaide AZ-910 RCA (1.0m)
Sprzedaż dotyczy kompletu czyli 2 szt. przewodów.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Interkonekt analogowy Oyaide AZ-910 RCA

Wybór odpowiedniego kabla jest jednym z najważniejszych czynników, które decydują o jakości transmisji sygnału. Po to, aby wykonać najlepszy możliwy interkonekt analogowy/cyfrowy – hybrydowy kabel połączeniowy, przeprowadzono szeroko zakrojone badania. W ich wyniku opracowano własny kabel FTVS-910 z dwoma przewodnikami i ekranem, z przewodnikami z czystego srebra. Tak powstał kabel AZ-910.

Najbardziej wyróżniającym się elementem budowy tego kabla jest materiał przewodnika. To czyste srebro 5N, wykonane w zaawansowanym procesie ciągłego odlewania, po którym następuje 19 stopni walcowania na zimno i wreszcie – proces starzenia (leżakowania).
Równie ważny jest izolator. Aby maksymalnie zmniejszyć straty przesyłu zastosowano tu PFA (spieniony polietylen), który okazał się fantastycznym izolatorem o niskiej stałej dielektrycznej. Drugim materiałem wybranym do tej roli jest PE (polietylen). Połączenie warstw tych materiałów nie tylko poprawia własności elektryczne kabla, ale także znacząco zmniejsza wpływ wibracji na przewodnik – zarówno pochodzących z zewnątrz, jak i wytwarzanych przez płynący przez przewodnik prąd.

Ultra-ciemne tło dźwięku, jakie oferuje AZ-910 kabel ten zawdzięcza potrójnemu ekranowi. Pierwsza, warstwa, z półprzewodnika, działa jako ekran przeciwko szumom statycznym i elektrycznym mikrofalom. Druga warstwa, z folii miedzianej przeciwdziała szumom wysokoczęstotliwościowym. Trzecia warstwa, ze srebrzonej plecionki przeciwdziała szumom niskoczęstoliwościowym.