Polk Audio MagniFi Mini AX - Raty 10x0% - Dostawa 0zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Polk Audio
 • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

 • Historia ceny
 • kpl.
 • 2 199,00 zł 1 799,00 zł / kpl.

Soundbar z bezprzewodowym subwooferem Polk Audio MagniFi Mini AX

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy!

Soundbar z bezprzewodowym subwooferem Polk Audio MagniFi Mini AX

Popraw dźwięk swojego telewizora dzięki kompaktowemu soundbarowi i subwooferowi Polk Audio, aby cieszyć się filmami, muzyką i grami z kinowym, wypełniającym pomieszczenie dźwiękiem Dolby Atmos i DTS:X, wzbogaconym o opatentowaną przez Polk technologię SDA 3D. Usłysz każde słowo dzięki VoiceAdjust. Odtwarzaj swoje ulubione utwory korzystając z Apple AirPlay 2, Chromecast, Spotify, Bluetooth i nie tylko.

Przy niezwykle kompaktowej obudowie szerokości 37 cm, MagniFi Mini AX wykorzystuje 50 lat inżynierii głośników Polk i zaawansowany układ pięciu głośników, aby wzbogacić dźwięk telewizora o głęboki, uderzający bas, krystalicznie czyste tony wysokie i ekspansywną scenę dźwiękową 3D, która może konkurować z dużo większymi soundbarami.

Magnifi Mini AX wprowadza certyfikowany dźwięk przestrzenny Dolby Atmos i DTS:X do Twojego salonu. Dodatkowo, opatentowana przez Polk technologia SDA czwartej generacji zapewnia jeszcze szerszą scenę dźwiękową, a tryb dźwięku 3D dodaje wirtualny wymiar wysokości, podkręcając każdą standardową ścieżkę dźwiękową lub muzykę, której słuchasz.

Ciesz się streamingiem muzyki w doskonałej jakości z telefonu, tabletu lub komputera przez Wi-Fi dzięki Apple AirPlay 2, Google Chromecast i Spotify Connect. Łatwo łączy się również z urządzeniami przez Bluetooth.

Masz dość ciągłej regulacji głośności? Nigdy więcej nie przegapisz ani jednego słowa dialogu. Opatentowana przez Polk technologia VoiceAdjust™ działa synergistycznie ze zintegrowanym głośnikiem centralnym MagniFi, aby podnieść poziom wokali bez wpływu na głośność reszty ścieżki dźwiękowej.

Potężny, bezprzewodowy subwoofer nowej generacji łączy się z soundbarem automatycznie i może być umieszczony w dowolnym miejscu w odległości do 9 metrów od soundbara, aby zapewnić głęboki, niewymuszony bas, z którego słynie Polk. Dodatkowo, użyj funkcji BassAdjust, aby zmaksymalizować moc basu.

Łatwa konfiguracja za pomocą jednego kabla z dowolnym telewizorem za pośrednictwem złącza HDMI eARC/ARC (kabel HDMI w zestawie), optycznego lub wejścia AUX. Wygodny wyświetlacz OLED sprawia, że ustawienia są łatwe do zrozumienia i znikają z pola widzenia, gdy nie są używane. Ponadto, MagniFi fabrycznie współpracuje z większością pilotów do telewizora (i zawiera pilota).

Specyfikacja Techniczna:

 • Wejścia: 1x HDMI (eARC), 1x optyczne, 1x analogowe 3,5 mm, 1x USB-A (do aktualizacji oprogramowania sprzętowego)
 • Strumieniowanie: Wi-Fi (802.11 a/n/ac), Google Chromecast dla audio, Apple AirPlay2, Spotify Connect, Bluetooth 5.0
 • Przetworniki soundbara: 2x 19 mm głośnik wysokotonowy L/R, 3x 51 mm głośnik średniotonowy L/C/R
 • Przetworniki subwoofera: 1x 127 mm x 178 mm głośnik niskotonowy
 • Wymiary soundbara: 366 x 79 x 104 mm
 • Wymiary subwoofera: 182 × 371 x 396 mm

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Polk Audio objęty jest 5-letnią gwarancją (wymagana rejestracja on-line na stronie producenta), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.