Polk Audio Reserve R600 (czarny) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Polk Audio
 • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.
 • szt.
 • 3 699,00 zł / szt.

Kolumna podłogowa Polk Audio Reserve R600 (czarny)
Cena dotyczy 1 szt. kolumn.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Kolumna podłogowa Polk Audio Reserve R600

Seria Reserve doskonale nadaje się do wielu zastosowań, w tym do wielokanałowych systemów kina domowego jak i klasycznych zestawów z komponentów stereo. Seria składa się z dziewięciu modeli kolumn, w tym trzech podłogowych, trzech centralnych, dwóch kolumn podstawkowych oraz modułu wyższej warstwy do montażu na ścianie, lub na kompatybilnej kolumnie głośnikowej. Wszystkie zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu słuchaczom elastyczności w zakresie konfiguracji, dzięki zastosowaniu idealnie dopasowanych pod względem barwy przetworników – wszystko dla spójnego brzmienia. Kolumny centralne są dostępne w trzech rozmiarach. R300 został zaprojektowany tak, aby pasował do większości szafek AV, podczas gdy R350 ma tylko 5,5” wysokości i można go zamontować na ścianie. Po raz pierwszy Polk wprowadza moduł wyższej warstwy (R900), który można umieścić na wybranych kolumnach podłogowych lub zamontować na ścianie. Moduł wyższej warstwy został wyposażony w przełącznik, który dostosowuje go do aplikacji, w zależności od tego, czy jest zamontowany na kolumnie głośnikowej, czy na ścianie.

Pragnąc zaoferować jak najwięcej flagowej wydajności wziętej z Polk Legend w pakiecie o umiarkowanej cenie, inżynierowie marki stworzyli sztywne, wewnętrznie wzmacniane obudowy oraz wykorzystali technologie przetworników i portów z kolumn serii Legend, aby osiągnąć zapierający dech w piersiach poziom realizmu.
Koncentrując się na każdym aspekcie wydajności, od odtwarzania muzyki po systemy kina domowego, Polk opracował - oraz zaimplementował - wiele  zaawansowanych technologii dla serii Reserve:

Głośnik wysokotonowy Pinnacle
Nie bez powodu nazywamy to Pinnacle (szczyt), ponieważ dotarcie tutaj zajęło nam 40 lat. Ale to jest powód, dla którego nasze głośniki są w stanie zapewnić najwyższą dokładność w reprodukcji dźwięku.
 
Membrany Turbine
Opracowaliśmy membrany turbinowe do użytku wyłącznie w naszych flagowych głośnikach. Wykorzystaliśmy naszą autorską technologię, aby stworzyć najlepszy głośnik, jaki posiadamy i jaki kiedykolwiek używałeś. Dostarczanie płynnego, szczegółowego średniego zakresu.
 
Opatentowana technologia X-Port
Polk X-Port wykorzystuje zestaw absorberów o konstrukcji zamkniętej, precyzyjnie dostrojonych w celu wyeliminowania niepożądanych rezonansów obudowy i portów. Port jest najbardziej korzystny dla niższego pasma średnich tonów, zapewniając zrównoważony, czysty średni bas pełny niesamowitych szczegółów i dynamiki. X-Port znajduje się we wszystkich wentylowanych modelach z serii Reserve.
 
Power Port 2.0
Najnowsza wersja naszej udanej technologii Power Port umożliwia uzyskanie niesamowitej głębi niskich tonów i osiągnięcie wyższych poziomów wyjściowych. Power Port 2.0 łączy w sobie nową technologię X-Port i Enhanced Power Port tworząc wyjątkowy system akustyczny.
 
Projekt
To wszystko świetnie, ale jak wyglądają? Piękny. Oczywiście. Zapakowaliśmy lata badań nad tą elegancką powłoką. Elegancki. Czysty. Wszystko to i wyglądają niesamowicie seksownie. Są nowoczesne i eleganckie idealne połączenie designu i technologii. Na ścianie lub wolno-stojące. Seria Reserve spodoba Ci się tak samo wizualnie jak i dźwiękowo.Specyfikacja Techniczna:

 • Głośnik wysokotonowy: 1-calowy głośnik pierścieniowy
 • Głośnik średnio-niskotonowy: 6 ½", stożek turbinowy
 • Ogólna charakterystyka częstotliwościowa: 30 Hz - 50 kHz
 • Pasmo przenoszenia: 38 Hz - 38 kHz
 • Zalecana moc wzmacniacza: 25 - 200 W
 • Zgodność wyjścia wzmacniacza: 8Ω / 6Ω / 4Ω
 • Minimalna impedancja: 4.0 Ω
 • Czułość (2,83V/1m): 87.5 dB SPL
 • Częstotliwość podziału zwrotnicy: 2700 Hz
 • Wymiary produktu (szer. x wys. x gł.): 280.7 x 1063.8 x 381.6mm
 • Waga (netto): 21.5 kg
 • Kolorystyka: Midnight Black - Czarny


Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Polk audio objęty jest 5-letnią gwarancją (wymagana rejestracja on-line na stronie producenta), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.