Primare CD15 Prisma - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Primare
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 7 890,00 zł / szt.

Odtwarzacz CD Primare CD15 Prisma

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 lub 20 miesięcy.

Odtwarzacz CD Primare CD15 Prisma

CD15 Prisma kontynuuje tradycję dostarczania zdumiewającej wydajności z kompaktowego i eleganckiego urządzenia, które bez problemu wkomponuje się w praktycznie każde środowisko życia. Z wnętrza urządzenia wydobywają się jeszcze większe możliwości, dla zapewnienia najwyższej wydajności jakości odtwarzania muzyki.

Technologia
CD15 Prisma to kompaktowy, w pełni funkcjonalny odtwarzacz CD, zapewniający również odtwarzanie plików PCM 384 kHz i DSD 128, pozwala też na dostęp do cyfrowego świata mediów i zarządzania systemem w drodze łączności i sterowania technologią Prisma. Możliwość wyboru wyjścia stałego lub regulowanego, CD15 Prisma może nie tylko służyć jako zaawansowany odtwarzacz sieciowy dla każdego systemu, ale również sprawdzi się podłączony bezpośrednio do pary aktywnych kolumn o wysokiej wydajności. 

Prisma
To technologia, która zapewnia obsługę wielu pomieszczeń, łączność i kontrolę odtwarzania przechowywanych i strumieniowanych mediów, a  wszystko to zarządzane z dowolnego urządzenia mobilnego za pośrednictwem dedykowanej aplikacji sterującej. Oprócz Bluetooth, AirPlay i Spotify Connect Prisma dysponuje technologią Chromecast.

Specyfikacja techniczna:
- Napęd Philips 
- DAC AKM AK4490
- Wyjście RCA 1 x stereo
- RCA 1 wyjście cyfrowe
- Toslink 1 wyjście cyfrowe
- Wejście IR
- Trigger 12V
- USB
- Ethernet
- WiFi
- AirPlay
- Bluetooth
- Chromecast 
- Spotify connect
- Wymiary (SxGxW) 430 x 385 x 106 mm 
- Waga 6,6 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Primare objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.