Pro-Ject Debut Carbon Evo (orzech) - Taniej z kodem rabatowym! - Raty 20x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Pro-Ject
  • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 2 890,00 zł / szt.

Gramofon Pro-Ject Debut Carbon Evo (orzech)

Promocja: Taniej z kodem rabatowym!
Wpisz w koszyku kod rabatowy RABAT15 i sprawdź swoją cenę promocyjną!

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 miesięcy lub specjalna oferta!

Gramofon Pro-Ject Debut Carbon Evo

Czas na ewolucję. Wzięliśmy nasz najpopularniejszy projekt gramofonu i ulepszyli go pod każdym względem. Rezultatem jest niesamowicie dopracowany produkt. Debut Carbon EVO skupia się na podstawowych aspektach, które sprawiają, że gramofon brzmi świetnie. Technicznie poprawny projekt - fachowe wykonanie – produkowany ręcznie w UE. Ten gramofon jest zbudowany tak, aby służyć Ci przez całe życie!

W projekcie Debut Carbon EVO nie znajdziesz żadnego widocznego przycisku, przełącznika ani nadruku na bazie. Zapewnia to luksusową estetykę. Przełącznik zmiany prędkości został przeniesiony na spód bazy, aby zachować czysty wygląd, z którego od lat znany jest projekt Debuta. Debut Carbon EVO jest gramofonem ponadczasowym, oferując tradycyjne czarne, białe i czerwone wykończenia o wysokim połysku lub naszą legendarną okleinę z prawdziwego drewna orzechowego. Całkowicie nowe, unikalne i wyznaczające trendy są pięknie zrealizowane satynowe wykończenia w 5 różnych wariantach.

Przeprojektowane zawieszenie silnika
W projekcie Debut Carbon EVO wykorzystaliśmy technologie i rozwiązania zawieszenia i tłumienia silnika gramofonu, które są znane z wyższych modeli marki. Właśnie doświadczenie nabyte na przestrzeni lat pozwala na prawdziwą ewolucję. Zaawansowane tłumienie TPE i konstrukcje wielowarstwowe o dużej masie dały podstawy dla nowego silnika i zawieszenia w Debut Carbon EVO.

Stabilne ustawienie gramofonu
Nasz nowy Debut Carbon EVO nie tylko świetnie wygląda - zawsze stoi idealnie wypoziomowany. Wykorzystuje 3 wytrzymałe metalowe nóżki z regulacją wysokości, aby zapewnić optymalne i stabilne ustawienie na każdej powierzchni.

Kontrola prędkości odtwarzania
Oprócz możliwości łatwej zmiany prędkości odtwarzania za pomocą jednego przycisku, prędkość odtwarzania jest sterowana elektronicznie z najwyższą precyzją, co zapewnia uzyskanie najbardziej dokładnej i stabilnej prędkości.

Wytłumienie wewnętrzne
Talerz stosowany w poprzedniej wersji gramofonu był metalowy i cięższy od konkurencyjnych projektów dostępnych na ryku. Jednak metalowe talerze z natury mają wadę: rezonans. Zastosowana technologia TPE (termoplastyczny elastomer) pomaga teraz całkowicie wytłumić rezonans, a także zwiększa wagę do 1,7 kg. Ponieważ wkład z TPE jest zamontowany po wewnętrznej stronie obrzeża talerza, porusza się on z energią prawie jak w kole zamachowym. Rezultatem jest jeszcze cichsza, bezgłośna i stabilna praca talerza.

33/45/78 RPM
Przełącznik prędkości jest umieszczony pod spodem gramofonu, pozwala na łatwą zmianę prędkości obrotowej.

Ortofon 2M Red
2M-Red to uniwersalna wkładka, która zapewnia otwarte, dynamiczne i lekkie brzmienie.

Ramię 8,6” cala
Debut Carbon EVO posiada sprawdzone, jednoczęściowe ramię z plecionki włókna węglowego. Długość ramienia jest 8.6”. Super sztywne, ale lekkie ramię zapewnia niesamowitą jakość dźwięku z przekonującą sceną dźwiękową.

Wyjście
Pozłacane gniazda RCA. Gniazda pozwalają na użycie dowolnego przewodu gramofonowego, który wybierzesz wg własnych preferencji.

Kabel gramofonowy
Aby zagwarantować idealne połączenie ze wzmacniaczem, w pudełku znajdziesz wysokiej jakości kabel RCA. Nasz Connect it E to kabel pół-zbalansowany o niskiej pojemności i doskonałym ekranowaniu.

Specyfikacja techniczna:
- Prędkość nominalna 33/45 r.p.m., (78 r.p.m. opcjonalnie)
- Kołysanie obrotów 33: ±0.50% 45: ±0.60%
- Wow and flutter 33: ±0.17% 45: ±0.15%
- Poziom sygnału do szumu 68dB
- Efektywna masa ramienia 6g
- Efektywna długość ranienia 8.6 " (218.5mm)
- Overhang 18,5mm 
- Pobór mocy 4W/0W w trybie czuwania
- Zasilanie 15V / 0 – 0.8mA DC
- Wymiary (SxWxG) 415 x 118 x 320 mm, przy otwartej pokrywie 415 x 365 x 405 mm
- Waga 5,6kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Pro-Ject objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.