Pro-Ject Pre Box RS2 Digital (srebrny) - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Pro-Ject
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 9 390,00 zł / szt.

Przedwzmacniacz Pro-Ject Pre Box RS2 Digital (srebrny)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Przedwzmacniacz Pro-Ject Pre Box RS2 Digital

Pre Box RS2 Digital jest większym bratem naszego nagradzanego i przełomowego przedwzmacniacza Pre Box S2 Digital. Wykorzystuje te same znakomicie brzmiące układy DAC, co wersja S2, co po raz kolejny udowadnia, że Pre Box S2 Digital był już w czołówce wysokiej klasy przetworników DAC i absolutnie wyprzedził swoją konkurencję. W oparciu o te same podstawowe zasady projektowania, zestaw funkcji został rozszerzony co pozwoliło na osiągnięcie większego pułapu funkcjonalności i jakości. Rezultatem jest fantastycznie brzmiący i bardzo uniwersalny produkt. Idealny partner dla wysokiej klasy komponentów audio!

Pre Box RS2 Digital to przetwornik cyfrowo-analogowy i przedwzmacniacz, który wykorzystuje konfigurację dual-mono najwyższej klasy przetworników D / A firmy ESS Sabre. Układy ESS9038Q2M zapewniają najwyższą jakość dźwięku w relatywnie nie niedrogich, wysokiej klasy obwodach. W przeciwieństwie do większości przetworników DAC w tym przedziale cenowym, Pre Box RS2 Digital zawiera podwójne przetworniki DAC i oddzielne ścieżki sygnału dla lewego i prawego kanału. Dzięki tym przetwornikom Pre Box RS2 Digital obsługuje pliki do 32-bit / 768 kHz w formatach PCM i DSD (do DSD512) przez USB, obsługując każdy plik cyfrowy, który można kupić lub przesłać strumieniowo.

Wyjście analogowe służy jako bufor, który oparty jest zarówno na półprzewodnikach, jak i wysokiej jakości lampach elektronowych. W ten sposób użytkownik może wybrać, która z opcji jest dla niego bardziej odpowiednia – tranzystorowa czy też lampowa. Pre Box ma osiem filtrów cyfrowych. Jednym z nich jest dedykowany, optymalny cyfrowy filtr dla technologii MQA. Za pomocą tych filtrów słuchacz może dostosować dźwięk do własnych preferencji. Pre Box RS2 Digital jest wyposażony w pełną obsługę HW i SW dla technologii MQA (Master Quality Authentified).

W Pre Boxie, sygnał wejściowy USB jest przetwarzany przez potężny wielordzeniowy mikrokontroler XMOS z zaawansowaną wielordzeniową architekturą RISC. CPLD MAX II (Complex Programmable Logic Device) Altera służy do ponownego taktowania, co wraz z mikrokontrolerem XMOS zapewnia wysokiej jakości przetwarzanie zarówno w technologii klasycznej, jak i MQA. Aby idealnie wykorzystać tę technologię, najlepiej połączyć Pre Box z naszym Stream Box S2 Ultra w połączeniu z usługą TIDAL. Możesz także cieszyć się jakością MQA, łącząc go z naszym nowym rewolucyjnym transportem CD, CD Box RS2 T. CD Box RS2 T można podłączyć do Pre Boxa za pomocą niezawodnej magistrali różnicowej I²S za pośrednictwem złącza HDMI, gdzie Pre Box RS2 Digital pełni funkcję zegara głównego (16,9344 MHz).

Wbudowany wzmacniacz słuchawkowy posiada bezkompromisową konstrukcję. Użycie odpowiednich komponentów zapewnia wystarczającą moc wyjściową dla wszystkich rodzajów słuchawek.

W komplecie znajduje się w pilot zdalnego sterowania, wykonany z aluminium. Pre Box RS2 Digital jest dostępny w srebrnej lub czarnej obudowie, wykonanej z wysokiej jakości aluminium. Duży, czytelny ekran wyświetla wszystkie istotne informacje. Są one podane w czytelny i uporządkowany sposób. Poruszanie się po menu jest bardzo szybkie i proste, dzięki czemu możesz w kilka sekund skonfigurować urządzenie zgodnie z własnymi preferencjami!

Specyfikacja techniczna:
- DAC 2x ESS9038Q2M (dual mono - 32bit / 768kHz / DSD512)
- Wejścia cyfrowe 1 x USB 2.0 Audio 32/768 + DoP i Native-DSD do DSD512
  1 x HDMI I2S dla CD Box RS2 T
  2 x optyczne S / PDIF 24/192
  1 x koncentryczne S / PDIF 24/192
  1x AES / EBU zbalansowane 24/192
- MQA 
- Wejście liniowe 1 para XLR, 1 para RCA
- Impedancja wejściowa 15 kOhm
- Impedancja wyjściowa 180 Ohm, lampa 220 Ohm
- Wyjścia analogowe Pre-out (XLR i RCA), słuchawkowe (6,35 mm jack)
- Moc wyjściowa słuchawek 90 mW / 300 Ohm; 245 mW / 32 Ohm; 150 mW / 8 Ohm
- THD + N (20 Hz - 20 kHz) <0,006% tranzystor / 0,017% lampa przy 2 V RMS, 1 kHz
- Wyjście Masterclock 16,9344 MHz dla CD Box RS2 T
- Wersja Bluetooth W pełni wbudowany Bluetooth v4.0
- Kodeki Bluetooth SBC, AAC, AptX
- Bufor wyjściowy dyskretny i zbalansowany, lampowy i tranzystorowy
- Lampy 4 x 6922EH
- Zasilanie 20 V / 3 A DC, 110-240 V / 50, 60 Hz
- Pobór mocy max. 1,2A DC, <0,5W w trybie czuwania
- Wymiary szer. X wys. X gł. (Z gniazdami) 206 x 72 x 222 mm
- Waga 1710 g bez zasilacza

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Pro-Ject objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.