Pro-Ject The Classic EVO (orzech) - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Pro-Ject
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 6 590,00 zł / szt.

Gramofon Pro-Ject The Classic EVO (orzech)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Gramofon Pro-Ject The Classic EVO

Firma Pro-Ject Audio Systems z okazji swej 25 rocznicy założenia, z dumą przedstawia koncept gramofonu analogowego, obokktórego Heinz Lichtenegger rozpoczął swoją przygodę z analogiem 40 lat temu.

The Classic otrzymał nagrodę dla najlepszegogramofonu europejskiego, którą przyznaje co roku stowarzyszenie EISA.
Gramofon posiada pływające sub-chassis, ramię 9, talerz z aluminium – 30cm. Sub-chassis ustawione jest na 6 kulkach wykonanych z absorbera TPE. Wykonane jest metodą kanapkową- łączy MDF i aluminium. Talerz osadzono na sub-talerzu z aluminium, którego trzpień wykonano z hartowanej, polerowanej stali nierdzewnej. Całość pracuje w mosiężnym łożysku z wkładem z Teflonu. Prędkość obrotowa33/45 wybierana jest za pomocą przełącznika. Główne chassis wykonano z drewna, stoi na dokręcanych nóżkach z wytłumieniem. Ramię o długości 9, przygotowanospecjalnie pod ten koncept gramofonu. Rurka ramienia wykonana jest metodą kanapkową – aluminium i plecionka wł. węglowego. Precyzyjne japońskie łożyska wykorzystują technologię ceramiki cyrkonowej, nowa konstrukcja prowadzenia okablowania wewnętrznego pozwala na jeszcze większy swobodny ruch ramienia. Do konstrukcji przeciwwagi wykorzystano materiałtłumiący wyprodukowany przez firmę Ortofon. W zestawie wraz z gramofonem dostarczana jest praktyczna plastikowa pokrywa, przewód połączeniowy RCA-RCA z żyłką uziemiającą, mata. Gramofon dostępny jest z fabrycznie zamontowaną wkładką Ortofon Quintet Red . Dostępny jest w wersjach: walnut, eucalyptus.

Specyfikacja techniczna:
- Prędkość obrotowa 33; 45 (elektroniczna zmiana)
- Napęd paskowy
- WOW & Flutter 33: ±0,03 % 45: ±0,05 %
- Speed drift 33: ±0,10 % 45: ±0,11 %
- Łożysko stal nierdzewna, subtalerz
- Stosunek sygnał/szum - 71dB/p>
- Talerz 300 mm aluminium
- Efektywna długość ramienia 230 mm
- Overhang 18 mm
- Efektywna masa ramienia 13,5 g
- Zakres siły nacisku 10 - 35 mN
- Wymiary (S X W X G) 460 x 131 x 351 mm
- Waga 10,2 kg netto

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Pro-Ject objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.