PS Audio Stellar Power Plant 3 - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PS Audio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 12 550,00 zł / szt.

Regenerator prądu PS Audio Stellar Power Plant 3

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub specjalna oferta!

Regenerator prądu PS Audio Stellar Power Plant 3

Stellar Power Plant 3 stoi na ramionach gigantów. Zbudowany jako ewolucja renomowanych P12, P15 i P20, P3 jest  najtańszym regeneratorem – idealnym do zasilania źródeł oraz małych i średnich systemów. Elektrownie generują idealną sinusoidę, regulowane, wysokoprądowe zasilanie prądem przemiennym z domowego prądu przemiennego. Problemy z linią elektroenergetyczną, takie jak niskie napięcie, zniekształcone przebiegi, spadek mocy i szumy, są eliminowane, a jakość zasilania poprawia się. Stellar P3 PowerPlant zapewnia znacznie lepszą wydajność i bezpieczeństwo po podłączeniu do gniazdka ściennego, a także znacznie lepszą dynamikę, bardziej autorytatywny bas i znacznie większą, bardziej otwartą scenę dźwiękową niż jakikolwiek pasywny kondycjoner sieciowy dostępny na rynku.

Aplikacja
P3 jest idealnym towarzyszem poprawiającym wydajność systemu i zapewniającym bezpieczne środowisko dla systemu Hi-Fi. Zapewniając 300 W ciągłej mocy wyjściowej i 1000 W szczytowej, P3 jest odpowiedni dla sprzętu źródłowego lub całych systemów obsługujących małe i średnie wzmacniacze klasy AB lub większe, wysokowydajne wzmacniacze klasy D, takie jak monobloki Stellar M700. P3 wydobędzie wszystko, co możliwe z Twojego systemu HiFi, zapewniając taką samą doskonałą wydajność za każdym razem, gdy słuchasz.

Zasilanie sieciowe w domach i mieszkaniach ma fatalną jakość
Prąd, który „wychodzi” z gniazdka w ścianie nie jest czystym prądem zmiennym. Często jest zniekształcony i ma niewłaściwe napięcie. W takich warunkach nawet najznakomitszy sprzęt będzie brzmiał słabo. Na poprawę tej sytuacji nie wpłynie radykalnie żaden kondycjoner, ani filtr sieciowy. Potrzebna jest całkowita regeneracja zasilania i tym właśnie zajmuje się Power Plant. Urządzenie to zamienia najpierw prąd zmienny na prąd stały, aby następnie z powrotem wytworzyć prąd zmienny. Po tej operacji na wyjściu Power Plant'a pojawia się idealna fala sinusoidy o niskich zniekształceniach, czego nie jest w stanie osiągnąć żaden kondycjoner. Słuchanie muzyki za pośrednictwem systemu zasilanego bez użycia Power Plant'a jest równoznaczne z nieznajomością jego rzeczywistych możliwości.

Technologia
W myśleniu o tym, czym jest Power Plant należy się kierować sugestią zawartą w jego angielskiej nazwie – jest on regeneratorem prądu. Zamienia najpierw prąd zmienny na prąd stały, aby następnie z powrotem wytworzyć prąd zmienny. Koryguje napięcie wyjściowe, by jego poziom utrzymywał się zawsze na tym samym poziomie.

MultiWave i CleanWave
Jedną z wielu cech urządzenia jest umiejętność wytwarzania czystych fal sinusoidalnych. W przeciwieństwie do zwykłego filtra nie tylko generuje doskonałe sinusoidy, ale potrafi również tworzyć sinusoidy zmodyfikowane. Co jest celem takiego zabiegu? Wiele urządzeń, zwłaszcza końcówki mocy sprawują się lepiej, gdy w czasie zwiększonego zapotrzebowania na moc dostarczy się im większej dawki prądu. Aby otrzymać tę dodatkową porcję energii należy zmodyfikować samą sinusoidę. Zmodyfikowana sinusoida nosi nazwę MultiWave. MultiWave została wymyślona dla PS Audio przez Douga Goldberga, naukowca Northrop Grumman. Jego wynalazek zrewolucjonizował przemysł kondycjonerów sieciowych. Sprawił, że większość systemów brzmi lepiej, niż można było to sobie wyobrazić. Poprawa została osiągnięta przez wydłużenie czasu ładowania bufora prądowego – sinusoida ma dzięki temu mniej załamań. Innym rodzajem modyfikowanej sinusoidy jest CleanWave wynaleziona przez inżynierów PS Audio. CleanWave demagnetyzuje transformatory sprzętu podłączonego do Power Planta. Dzieje się to poprzez różnicowanie częstotliwości i amplitudy w krótkich impulsach. Funkcja ta „oczyszcza” sprzęt w dowolnie wybranym przez użytkownika momencie, a poprawa dźwięku jest ogromna.

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki PS Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door, przez autoryzowany, centralny serwis.