QED Performance Subwoofer (QE6300) - 3m - Dostawa 0zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: QED
 • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

 • Historia ceny
 • szt.
 • 329,00 zł / szt.

Kabel do subwoofera QED Performance Subwoofer (QE6300) - 3m

Kabel do subwoofera QED Performance Subwoofer (1xRCA [męski/M] - 1xRCA [męski/M])

Wielokrotnie nagradzana kategoria Performance, znana z wyjątkowej wydajności i wyjątkowej wartości, prezentuje Performance Subwoofer. Kabel ten ma podwójne ekranowanie elektrostatyczne dla lepszej integralności sygnału i quasi-zrównoważoną geometrię skrętki, aby zapewnić czyste, wolne od szumów wrażenia.

Wewnętrz przewodu subwooferowego QED PERFORMANCE dźwięk przenoszony jest dzięki dwóm żyłom wykonanym z najczystszej miedzi beztlenowej. Najwyższa jakość materiału ma tu wielkie znaczenie, wpływając zarówno na szybkość transmisji, jak i na precyzję z jaką przenoszone są najniższe częstotliwości.

Ten wysokiej klasy przewód subwooferowy posiada najlepsze, pozłacane 24 karatowym złotem dwa wtyki RCA, dzięki którym bas będzie przenoszony szybko i bez zniekształceń.

W dobrym przewodzie oprócz szybkiej transmisji dźwięku najważniejsza jest jego odporność na zakłócenia. Gdy przewód jest słabo izolowany, podczas słuchania muzyki pojawiają się szumy i przydźwięki. Źródłami zakłóceń są zmiany pola elektromagnetycznego, które mogą pochodzić od wielu sprzętów domowego użytku. Dobre ekranowanie sygnału jest szczególnie ważne w przypadku długich przewodów subwooferowych, a warto wspomnieć, że QED oferuje przewody zarówno o długości 3m, 6m jak i 10m.

Aby zachować pełną izolację od zakłóceń i transparentność sygnału, QED zastosował specjalną technologię ekranowania, która działa podobnie jak w przypadku złączy zbalansowanych. Takie quasi - symetryzowanie sygnału w obu żyłach sprawia, że zakłócenia nie przedostają się do dźwięku.

Przewody subwooferowe z nagradzanej serii PERFORMANCE to doskonałe połączenie wieloletniego doświadczenia w produkcji, najlepszych materiałów i przystępnej ceny. Aby uzyskać mocny i precyzyjny bas już nie musisz kupować drogich „audiofilskich” przewodów, QED PERFORMANCE wiernie przeniesie sygnał z Twojego amplitunera prosto do głośnika niskotonowego zapewniając sprężyste i mocne brzmienie basu. Bez szumów, trzasków i zniekształceń sygnału, nawet na odległość 10 metrów.

QED to firma, która jest dumna ze swoich przewodów, o czym najlepiej świadczy dożywotnia gwarancja udzielana nam przez producenta.

Jeśli jesteś zmęczony wiecznie psującymi się przewodami subwooferowymi zainwestuj w QED PERFORMANCE i ciesz się doskonałym dźwiękiem odpornym na zniekształcenia.

Główne Cechy:

 • Żyły przewodzące z miedzi beztlenowej o czystości do 99,999 %
 • Geometria symetrycznie skręconych par
 • Podwójny ekran magnetyczny dla polepszenia integralności sygnału
 • Styki pokryte 24-karatowym złotem
 • Precyzyjnie wykonany wtyk ze zintegrowanym uchwytem
 • Zapewnia niezawodne połączenie wzmacniacza lub amplitunera AV z aktywnym subwooferem