Qed Reference Sub - dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Qed
  • Dostępność: Mała ilość, potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo
  • szt.
  • 449,00 zł / szt.

Kabel do subwoofera Qed Reference Sub

Kabel do subwoofera Qed Reference Sub

Reference Subwoofer 40 firmy QED został zaprojektowany przede wszystkim dla niskiej pojemności elektrycznej ponieważ została ona uznana przez QED za jeden z czynników, który sprawia, że mocny dźwięk zachowuje rytm oryginalnego utworu – co jest istotne, jeśli chodzi o dolny segment cenowy!
Nowy wtyk Analoc™ zastosowany w Reference Subwoofer 40 jest modelem wyróżniającym się żyłami z bardzo czystej miedzi zamiast dużego mosiężnego trzonu często spotykanego w zwykłych wtykach wysokiej jakości. Aby zachować wierność sygnału audio od początku do końca, eliminowana jest zmiana pola magnetycznego w żyle, która indukuje prądy wirowe, które mogą wpłynąć na taktowanie sygnału audio w skali mikro.
- Technologia Complementary Conductor™ – dwie posrebrzane żyły z miedzi beztlenowej 99,999% (SPOFC) o różnych średnicach w celu eliminacji błędów czasowych przewodu.
- Ferrytowa koszulka Zn/Mn wchłania sygnały szumów o wysokiej częstotliwości i eliminuje błędy synchronizacji
- Dielektryk z pianki polietylenowej (PE) - dla czystości dźwięku
- Oplot z miedzi beztlenowej 99,999% zapewnia 100% ekranowanie elektromagnetyczne
- Podwójne, pozłacane 24K złotem wtyki RCA Analoc™ firmy QED wyposażone w styki z bardzo czystej miedzi, środkowy pin pusty w środku i konstrukcję ograniczającą prądy wirowe.
- Dożywotnia gwarancja QED