Rega Planar 10 + Apheta 3 - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Rega
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 26 000,00 zł / szt.

Gramofon Rega Planar 10 + Apheta 3

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Gramofon Rega Planar 10 + Apheta 3

W przypadku Planar 10 zastosowaliśmy najbardziej zaawansowane materiały i rozwiązania techniczne zabudowane wokół niezwykle lekkiego cokołu, aby zapewnić najwyższy poziom wydajności.

Podobnie jak rodzeństwo, Planar 10 został zainspirowany przez najlepszy gramofon Rega, Naiad. Na początku zdecydowaliśmy, że zamiast ewolucji poprzedniej RP10, nowy Planar 10 miał zostać opracowany i zaprojektowany tak, aby zawierał esencję Naiadu w bardziej przystępnej cenie. Planar 10 zbliża się do większego brata, wykorzystując bardziej egzotyczne materiały, starannie dobrane w celu zmniejszenia masy i poprawy sztywności w całym projekcie. Nowe innowacje w zakresie łożysk piasty, talerza pomocniczego, silnika i paska napędowego doprowadziły do ​​jeszcze większej dokładności prędkości obrotnicy, co bezpośrednio poprawia jakość dźwięku.

Planar 10 ma nowe ramię RB3000 wyposażone w ulepszoną, precyzyjną obudowę o niskiej masie. Jesteśmy pionierem całkowicie nowego zespołu łożyska centralnego o niskiej masie i poprawionej integralności mechanicznej. Po raz pierwszy na gramofonie produkcyjnym Rega, ceramiczny górny wspornik zapewnia najwyższą sztywność i dokładność, jednocześnie tworząc idealną platformę między ramieniem a łożyskiem centralnym. Wreszcie, ten całkowicie nowy odtwarzacz jest kontrolowany przez nasz najbardziej zaawansowany elektroniczny zasilacz umieszczony w całkowicie metalowej obudowie dostosowanej do najnowszej gamy produktów firmy Rega.

Specyfikacja techniczna:
- Wkładka MC Apheta 3
- Wymiary gramofonu: SxGxW 420 x 315 x 125 mm
- Waga gramofonu 4,7 kg
- Wymiary Neo PSU: SxGxW 210 x 320 x 80 mm

Warunki gwarancji:
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.