Roksan Radius 7 + Nima - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Roksan
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 11 390,00 zł / szt.

Gramofon Roksan Radius 7

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Gramofon Roksan Radius 7

Znana ze świetnych gramofonów londyńska marka Roksan zaprezentowała następcę Radiusa 5.2 - kultowego odtwarzacza płyt analogowych.
Nowy gramofon Radius 7 zachowuje wszystkie cechy charakterystyczne swojego poprzednika, ale wykorzystuje nowe technologie i materiały konstrukcyjne, by zadbać o estetyczny wygląd, doskonałe parametry techniczne i wynieść muzykalność na wyższy poziom.
Ponadczasowy współczesny design pozostaje, lecz zyskuje teraz nowe, niepowtarzalne i zaskakująco precyzyjne wykończenie nazwane „efektem szkła”. Nowością jest także także konstrukcja silnika, udoskonalony napęd paskowy oraz zaawansowana kontrola nad zakresem prędkości.

Cechy:
- Nowo zaprojektowany silnik
- Super dokładny system cyfrowej kontroli prędkości
- Elektroniczne przełączanie między prędkościami (33 i 45 rpm)
- Nowy wysokiej jakości system koła nośnego ze stopu aluminium
- Stylowe wykończenie z "efektem szkła"
- Podświetlona na czerwono lub niebiesko dioda LED jako wskaźnik prędkości

Specyfikacja techniczna:
- Typ / Konstrukcja Napęd paskowy
- Sterowanie Manualne
- Prędkość obrotowa 33 i 45 rpm
- Wymiary (W x S x G) 15 x 40 x 35 cm
- Waga 7 kg / szt.

Ramię Nima

Unikalna konstrukcja blokady transportowej układu łożysk zapewnia nie tylko bezpieczne przenoszenie gramofonu, ale pozwala uniknąć uszkodzeń w razie przypadkowego podniesienia ramienia z łożyska. Przeciwwaga jest oddzielona I zaprojektowana w celu montażu poza centralną częścią w celu ułatwienia korekcji azymutu.
Korekcja Vertical Tracking Angle (VTA) oferuje optymalne ustawienie praktycznie dla dowolnej wkładki.
Połączenie głowicy z polerowanego akrylu, ramienia z anodyzowanego srebrem aluminium I chromowanej przeciwwagi sprawia, że ramię NIMA wygląda I działa bez zarzutu.
Ramię NIMA oferuje cudownie neutralną i koherentną reprodukcję, a w połączeniu z gramofonem Radius 5 i dobrą wkładką (np. Roksan CORUS) prezentuje szerokie, panoramiczne brzmienie z czystością i szybkością.
Uziemienie ramienia eliminuje jakiekolwiek szumy (hum) wywołana dotykiem

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Roksan objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.