Sennheiser HD 620S (HD620S / HD 620 S) - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

 • szt.
 • 1 499,00 zł / szt.

Słuchawki przewodowe Sennheiser HD 620S (HD620S / HD 620 S) [dodane V.2024]

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub specjalna oferta!

Słuchawki przewodowe Sennheiser HD 620S (HD620S / HD 620 S)

Wokółuszne, zamknięte słuchawki przewodowe serii 600

Sercem HD 620S jest specjalnie dostrojony przetwornik dynamiczny o średnicy 42 mm, wyprodukowany w najnowocześniejszej fabryce przetworników marki Sennheiser w Tullamore, w Irlandii. Oferuje gładki i swobodny dźwięk, jakiego można doświadczyć w rodzinie otwartych słuchawek HD 600, z nowoczesnym, przewiewnym brzmieniem, równoważącym szczerość z głębokim i wyrazistym basem. Dzięki wysokiemu współczynnikowi tłumienia 150-omowa aluminiowa cewka drgająca wyróżnia się szybkimi stanami przejściowymi, zapewniając mocną dynamikę w całym spektrum częstotliwości – dobrodziejstwo dla audiofilów i zapalonych graczy, którzy chcą wchłonąć jak najwięcej szczegółów.

Sennheiser HD 620S są wyposażone w przetworniki ustawione pod kątem, które zapewniają imponującą panoramiczną scenę dźwiękową – co jest rzadkością w konstrukcjach zamkniętych. Taka konfiguracja gwarantuje, że każdy szczegół będzie szeroki i wyraźny, symulując wciągające wrażenia z pomieszczenia wypełnionego głośnikami. W połączeniu ze znacznym, ale doskonale zrównoważonym basem, te słuchawki zapewniają otaczające wrażenia słuchowe, które chronią przed hałasami zewnętrznymi, pozwalając na całkowite zanurzenie się w muzyce.

Bazujące na kultowej konstrukcji, uwielbianej przez audiofilów, graczy i streamerów ze względu na długotrwały komfort noszenia, HD 620S są pewnym wyborem i umieszczają użytkownika w najlepszej pozycji odsłuchowej. Metalowe elementy nie tylko są świetne w dotyku, lecz także służą również celom akustycznym – stalowa płyta zamykająca przetwornik jest skutecznym izolatorem, który niweluje wewnętrzne odbicia, zakłócające czystość sygnału akustycznego. Konstrukcja przetwornika sprzyja swobodnemu przepływowi powietrza, odwzorowując zachowanie przetworników otwartego typu, jednocześnie odtwarzając obrazowanie doskonałej konfiguracji głośników w profesjonalnie dostrojonym pomieszczeniu. Ta wciągająca prezentacja przenosi słuchacza w centrum akcji dzięki imponującej lokalizacji sygnału, niezależnie od tego, czy jest to rzadkie nagranie koncertu na żywo, czy wieloosobowa rozgrywka online.

Przetworniki kątowe dla panoramicznej sceny dźwiękowej
Specjalnie ustawione przetworniki są kluczem do zdolności HD 620S do projekcji sceny dźwiękowej, która może konkurować z modelami otwartymi. Taka konstrukcja pozwala na szeroką, trójwymiarową prezentację, która nadaje każdemu instrumentowi i elementowi dźwiękowemu własną, odrębną przestrzeń, promując imponujący obraz stereo i ogólną klarowność dźwięku.

Lekka, wygodna konstrukcja do długotrwałego słuchania
Koncentrując się na komforcie użytkownika i trwałości produktu, HD 620S łączy lekką ramę z wysokiej jakości materiałami. Nauszniki i pałąk zostały zaprojektowane z myślą o długotrwałym użytkowaniu, dzięki czemu możesz cieszyć się muzyką przez wiele godzin bez uczucia dyskomfortu. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w podróży, te słuchawki zapewniają komfortowe wrażenia słuchowe, które nie wpływają negatywnie na jakość dźwięku.

Zamknięta konstrukcja z otwartą charakterystyką dźwięku
Pomimo zamkniętej konstrukcji słuchawki HD 620S zapewniają otwartą charakterystykę dźwięku, która pozwala na rozszerzenie dźwięku poza typowe ograniczenia modeli zamkniętych. Ten wybór projektu zapewnia szersze, bardziej naturalne pole dźwiękowe, dzięki czemu każda sesja odsłuchowa jest realistycznym doświadczeniem.

Masz nowe kontakty
Słuchawki HD 620S zostały zbudowane z myślą o trwałości, co znalazło odzwierciedlenie we wzmocnionych metalem pałąku i obudowach nauszników. Dołączony woreczek do przechowywania chroni przed kurzem i zapewnia dużo miejsca na odłączany przewód, co pozwala zachować porządek. Przewód o długości 1.8 m zakończony jest wtyczką stereo 3.5 mm, w zestawie jest także nakręcany adapter na jack 6.3 mm. Dostępny w późniejszym okresie opcjonalny, symetryczny przewód 4.4 mm umożliwi audiofilom podłączenie się do rosnącej gamy urządzeń hi-fi obsługujących to popularne złącze. HD 620S mają taką samą konstrukcję jednostronnego przewodu typu „przekręć i zablokuj” (Twist-Lock) jak inne słuchawki Sennheisera, co daje użytkownikowi mnóstwo możliwości wyboru akcesoriów wśród zamienników, w tym przewody o różnych długościach, czy ze zintegrowanym mikrofonem.

Specyfikacja Techniczna:

 • Przewodowe/bezprzewodowe: Przewodowe
 • Rodzaj słuchawek: Wokółuszne
 • Rodzaj przetwornika: Dynamiczny, zamknięty
 • Rozmiar przetwornika: 42 mm z membraną 38 mm
 • Impedancja: 150 Ohm
 • Pasmo przenoszenia: 6 - 30 000 Hz
 • Poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 105 dB (1 kHz/1 Vrms)
 • Zniekształcenia harmoniczne (THD): <0.05% (1 kHz / 90 dB)
 • Przewód: 1.8 m z wtyczką 3.5 mm
 • Adaptery: z 3.5 mm na 6.3 mm
 • Waga: 326 g
 • Kolor: Czarny

Warunki gwarancji:
Słuchawki marki Sennheiser objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną przez autoryzowany centralny serwis.