Shanling M0 Pro (Czarny) - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Shanling
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę. Zapytaj o planowany termin dostępności mailowo lub telefonicznie.

Przenośny Odtwarzacz Audio Hi-Res Shanling M0 Pro (Czarny) 2022

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub specjalna oferta!

Przenośny Odtwarzacz Audio Hi-Res Shanling M0 Pro

Model M0 Pro - nowa wersja najbardziej popularnego przenośnego odtwarzacza audio firmy Shanling. DAP zamknięty jest w obudowie równie kompaktowej jak w przypadku poprzednika, a do tego został wyraźnie usprawniony.

Shanling M0 Pro oparty jest na dwóch kościach ESS ES9219C, co umożliwiło przygotowanie zbalansowanego odwodu audio. Nowe wyjście 3.5 mm umożliwia wykorzystanie jego potencjału - obsługuje zarówno kable z wtykami 3.5 mm (single ended), jak również specjalny adapter z 5-pinowego 3.5 mm na 4.4 mm, dzięki czemu do M0 Pro można wpinać kable zbalansowane (adapter dostępny w zestawie).

M0 Pro ma również dotykowy ekranik, złącze USB typu C, pokrętło głośności oraz dwukierunkowy moduł Bluetooth 5.0.

Główne Cechy:

  • Podwójny chipset DAC/AMP ESS ES9219C
  • Specjalne wejście 3.5 mm Single-Ended/Balanced
  • Dwukierunkowy moduł Bluetooth 5.0

Ultraprzenośny odtwarzacz muzyczny Shanling M0 Pro z w pełni zbalansowanym przetwarzaniem sygnału.
Nowy przenośny odtwarzacz muzyczny Shanling M0 Pro prezentuje się jako bardzo kompaktowe rozwiązanie. Teraz otrzymujemy w pełni symetryczne przetwarzanie sygnału oparte na dwóch  przetwornikach/wzmacniaczach ESS ES9219C.

M0 Pro jest w stanie odtwarzać wszystkie istotne formaty danych w hi-res audio, z nienagannym przetwarzaniem sygnału i stosunkowo wysoką mocą wyjściową, chociaż producent nie podał jeszcze żadnych szczegółów w tym zakresie.

Nowy Shanling wyposażony jest w stereofoniczny port mini jack 3.5 mm, co zwykle wskazuje na niezbalansowaną konstrukcję. Nie dotyczy to jednak M0 Pro, ponieważ według producenta zastosowano tutaj specjalną 5-stykową konstrukcję, aby zapewnić symetryczne połączenie. Według Shanling'a zaimplementowano połączenie single-ended i zbalansowane, a odpowiedni adapter z 3.5 mm do 4.4 mm jest w komplecie.

Bluetooth 5.0 z dwukierunkową transmisją sygnału
Shanling M0 Pro posiada moduł Bluetooth 5.0, który został zaprojektowany jako tzw. transceiver (nadajnik-odbiornik), dzięki czemu może wysyłać i odbierać sygnał. Umożliwia to integrację odpowiednich słuchawek, a także transmisję sygnału ze smartfona, tabletu lub notebooka. Logo Hi-res Audio Wireless, które M0 Pro ma oprócz zwykłego logo Hi-res Audio, wskazuje, że używane są również kodeki, które umożliwiają bezstratną transmisję sygnału nawet w Hi-res Audio.

Proste sterowanie za pomocą małego wyświetlacza
Nowy przenośny odtwarzacz muzyczny Shanling ma również mały ekran dotykowy, który jest dostępny jako centralny interfejs użytkownika dla łatwego sterowania. Obrotowy enkoder z boku zapewnia również, że wygląda prawie jak smartwatch.

Należy również wspomnieć, że Shanling M0 Pro ma port USB-C, dzięki czemu można go używać jako DAC USB i służy do ładowania zintegrowanego akumulatora.

Warunki gwarancji:
Urządzenia Shanling objęte są 12-miesięczną gwarancją.