SVS PB-16 Ultra (czarny) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: SVS
  • Dostępność: Produkt wyłączony ze sprzedaży on-line. Zapytaj o szczegóły mailowo lub telefonicznie.
  • szt.
  • 13 499,00 zł / szt.

Subwoofer aktywny SVS PB-16 Ultra (czarny)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Subwoofer aktywny SVS PB-16 Ultra 

PB16 wyposażony jest w masywny głośnik 16” z zadziwiającą nawijaną krawędziowo cewką 8”, potężny wzmacniacz oferujący 1500W mocy ciągłej i ponad 5000W mocy szczytowej oparty na tranzystorach MOSFET oraz innowacyjne sterowanie procesorem DSP i zaawansowaną aplikację na smartfony pozwalającą na wykorzystanie zestawów własnych ustawień. To najlepszy otwarty subwoofer na rynku.

Jeden subwoofer lepszy od wszystkich
Podstawą każdego etapu rozwoju PB-16 była głębokie i przepełnione pasją dążenie do uzyskania jak najlepszego basu i inżynieryjnej perfekcji. Nowoczesne technologie, precyzyjne projektowanie i ekstremalnie ciężkie testy w pomieszczeniach odsłuchowych i laboratoriach pozwoliły firmie SVS uzyskać niezrównane rozciągnięcie niskich częstotliwości i mocy basu przy jednoczesnym utrzymaniu jego precyzji i artykulacji. SVS PB-16, kulminacja naszych osiągnięć technicznych, oferuje niezrównany bas. To największy innowacyjny krok w przód od czasu powstania pierwszych subwooferów.

Mistrzowska inżynieria: trzy zmieniające reguły gry innowacyjne rozwiązania dla subwooferów
Już jedna z wymienionych innowacji postawiłaby subwoofer PB-16 na podium każdego zestawienia. Jednoczesne wprowadzenie wszystkich trzech rozwiązań toruje urządzeniu SVS PB16 drogę do panteonu najlepszych konstrukcji audio.

Potężny wzmacniacz z tranzystorami MOSFET osiągający 1500W mocy ciągłej i 5000W mocy szczytowej
Na pokładzie subwoofera PB16 znajduje się wzmacniacz Sledge STA-1500D wyposażony w wydajne tranzystory MOSFET (64A, 200V) zapewniające moc odpowiednią do uzyskania najwyższego ciśnienia akustycznego. Tranzystory MOSFET w dyskretnym stopniu wyjściowym pozwalają szesnastocalowej membranie osiągać szczyty możliwości. Wzmacniacz ten oferuje wyjątkowo precyzyjne sterowanie pracą membrany, znacznie przewyższając możliwości wzmacniaczy klasy D stosowanych w większości przez konkurencję. Najwyższa moc musi jednak być poddana absolutnej kontroli. Aby osiągnąć jak najlepsze brzmienie nawet przy najwyższych poziomach głośności, w subwooferze PB16 zastosowaliśmy najbardziej zaawansowane na rynku procesory DSP Analog Devices 50MHz z filtrowaniem 56-bitowym. Dzięki temu dźwięki o właściwej częstości są emitowane we właściwym czasie i z właściwą mocą.

Najnowocześniejsza sterowanie pracą subwoofera i zarządzanie basem – rewolucyjna aplikacja na smarftony Apple i Android
Kompatybilna z systemami operacyjnymi Apple i Android aplikacja sterująca nowymi urządzeniami serii 16, jest najbardziej zaawansowaną aplikacją kontrolną subwooferów, jaką kiedykolwiek napisano. Pozwala ona uwolnić pełnię możliwości naszych najlepszych konstrukcji. Nowa aplikacja SVS steruje wszystkimi funkcjami procesora DSP i pozwala na łatwe zapamiętanie zestawów własnych ustawień użytkownika. Korzystanie z naszej aplikacji to najłatwiejszy sposób dokładnego strojenia basu schodzącego poniżej 16Hz – możesz to zrobić z pozycji własnego fotela odsłuchowego. Dwustronna wymiana informacji z subwooferem umożliwia prezentację ustawień w czasie rzeczywistym – na ekranie smartfona oraz wyświetlaczu urządzenia. Zaś łączność za pomocą protokołu Bluetooth pozwala na zdalne sterowanie urządzeniem. Możliwe jest również stosowanie pilota działającego w podczerwieni i korzystanie z intuicyjnego panela sterującego.

Specyfikacja techniczna:
- Zaawansowany procesor DSP firmy Analog Devices, pełna kontrola nad basem
- 16 calowy głośnik o długim skoku membrany – legendarna moc i precyzja SVS
- Aplikacja umożliwiająca sterowanie subwooferem i procesorem DSP (Android i iOs)
- Łączność bluetooth do sterowania subwooferem znajdującym się poza zasięgiem wzroku
- Automatyczny stand-by 
- Pasmo przenoszenia: 19 Hz - 310 Hz +/- 3 db
- Moc wyjściowa: 1500W (RMS) / 5000 W (szczytowa)
- Konstrukcja: otwarta

Warunki gwarancji:
Kolumny marki SVS objęte są 5-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.