SVS SB-2000 Pro (biały piano) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: SVS
  • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.
  • szt.
  • 4 499,00 zł / szt.

Subwoofer aktywny SVS SB-2000 Pro (biały piano)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Subwoofer aktywny SVS SB-2000 Pro

Całkowita przebudowa i ogromne ulepszenia wydajności, to spotkamy w najnowszej serii 2000 Pro SVS. Zupełnie nowe subwoofery z serii 2000 Pro wyposażone są w technologię flagowej serii SVS 16-Ultra, zdobywców niemal wszystkich nagród branżowych i medialnych jako najlepszych subwooferów na świecie, w dziedzinie przełomowych innowacji, które ustanawiają nowe standardy wydajności subwooferów domowych w swoim przedziale cenowym jak i poza. 2000 Pro Series wprowadza najlepszą technologię subwooferów dla większej liczby osób niż kiedykolwiek wcześniej. Wzmacniacz STA-550D o mocy nominalnej 550 W RMS i mocy szczytowej ponad 1500 W łączy ogromną moc wyjściową dyskretnych tranzystorów MOSFET z wydajnością klasy D. Wyjątkowo niski poziom zniekształceń pozwala na uwolnienie niemal nieograniczonej mocy na żądanie przy zachowaniu precyzyjnej kontroli.

Głośnik
12-calowy przetwornik niskotonowy SVS o wysokim skoku wyposażony jest w zespół napędu z podwójnym magnesem ferrytowym, co zapewnia ogromną moc z finezją i dokładnością, nawet przy najbardziej intensywnym poziomie odsłuchu.

DSP
Przetwornik DSP audio 50 MHz zapewnia precyzyjne pasmo przenoszenia dzięki zaawansowanemu dostrajaniu w pomieszczeniu i potężnym elementom sterującym, jednocześnie umożliwiając subwooferowi kontrolę nad przestrzenią z wypełniającym pokój basem. Przełomowa aplikacja SVS Subwoofer DSP na smartfony to najłatwiejszy w historii sposób kontrolowania głośności, zarządzania niestandardowymi ustawieniami i dostrajania wydajności w systemie.

Seria 2000
Wypełniająca pomieszczenie moc wyjściowa i niskie częstotliwości poniżej 20 Hz z audiofilskim wyrafinowaniem i muzykalnością SB-2000 Pro zapewnia referencyjną wydajność subwoofera dostępną dla większej liczbie osób niż kiedykolwiek to było możliwe, dzięki kompaktowej obudowie o wymiarach zaledwie 15 cali ze wszystkich stron. 

Sterowanie Aplikacją z poziomu smartphona
Aplikacja dla subwoofera z serii 2000 Pro to najwygodniejszy sposób sterowania głośnością, uzyskiwania dostępu do wielu funkcji DSP i programowania niestandardowych ustawień dla strojenia jednym przyciskiem, zoptymalizowanego pod kątem muzyki, filmów, gier i innych. Dostosuj częstotliwości zwrotnicy, trzypasmowy korektor parametryczny, polaryzację, wzmocnienie pomieszczenia i więcej - wszystko z twojego ulubionego miejsca odsłuchowego. Aplikacja subwoofera SVS umożliwia również zaawansowane dostosowywanie, dzięki czemu można nazwać subwoofer w celu łatwego przełączania ustawień wstępnych, wybrać tryb gotowości subwoofera i przywrócić subwoofer do ustawień fabrycznych. Łączność Bluetooth pozwala na pełną kontrolę, nawet gdy subwoofer jest niewidoczny, a dwukierunkowe sprzężenie zwrotne pokazuje korekty w czasie rzeczywistym zarówno w aplikacji, jak i interfejsie subwoofera na tylnym panelu.

Specyfikacja techniczna:
- Głośnik basowy 12" (30,5 cm)
- Automatyczny stand-by 
- Regulacja fazy 0/180
- Pasmo przenoszenia 19 Hz - 240 Hz +/- 3 db
- Moc wyjściowa 550 W (RMS) / 1500 W (szczytowa)
- Konstrukcja Zamknięta
- Obsługa aplikacją
- Wymiary (HxWxD): 372 x 360 x 371 mm
- Waga 21,4 kg

Warunki gwarancji:
Kolumny marki SVS objęte są 5-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.