System Audio Legend 5.2 Silverback (Biały satyna) - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: System Audio
 • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

 • Historia ceny
 • szt.
 • 6 350,00 zł / szt.

Podstawkowa kolumna aktywna System Audio Legend 5.2 Silverback (Biały satyna)
Cena dotyczy 1 szt. kolumn.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Podstawkowa kolumna aktywna System Audio Legend 5.2 Silverback

Legend 5.2 Silverback zapewnia potężny dźwięk i muzykalność w swojej klasie.

Muzyka brzmi czysto i czysto, jak nigdy dotąd. Legenda SA Silverback to przełom technologiczny, którego melomani nie mogą zignorować. Wewnątrz aktywnej Legend 5.2 Silverback znajdują się dwa ultraszybkie wzmacniacze cyfrowe, które napędzają każdy pojedynczy głośnik. Rezultatem są niesamowite doznania muzyczne.

Główne Cechy:

 • Cyfrowa kolumna bezprzewodowa
 • Dźwięk w imponującej jakości High Definition
 • Niezwykle łatwe w użyciu i instalacji
 • Łatwe do umieszczenia w pokoju dzięki niewielkim wymiarom

Wyobraź sobie następującą sytuację, wracasz do domu z pracy z muzyką w słuchawkach. Chwytasz smartfon z kieszeni, a kilka sekund później muzyka płynie z kolumn w salonie. Bezprzewodowo i w jakości High Definition. Tak łatwo jest żyć z kolumnami SA 5.2 silverback. Nie musisz szukać kabla, wciskać guzika, czy wykonywać innych czynności. I nie mówimy o plastikowym, płaskim dźwięku. Aby to osiągnąć, potrzebujesz dwóch kolumn SA 5.2 silverback. Nic więcej.

Te kolumny to Twój nowy system muzyczny
Wraz ze smartfonem, kolumny są wszystkim, czego potrzebujesz, aby mieć system muzyczny o wysublimowanej jakości dźwięku High Definition.
Dokonaliśmy digitalizacji i zoptymalizowaliśmy wszystkie funkcje, które wymagały kabli i sprzętu, i zastąpiliśmy je inteligentną i zintegrowaną technologią. W ten sposób doświadczenie odsłuchowe osiąga nowy poziom, który do tej pory był nieosiągalny. Głośniki są wszystkim, czego potrzebujesz, aby uzyskać wrażenia słuchowe, łącząc wysoką jakość i dużą użyteczność.

Łatwiej osiągamy wspaniałe doświadczenia
W świecie, w którym wiele technologii nie działa razem, okiełznaliśmy bałagan. Wbudowaliśmy Airplay dla urządzeń Apple. Chromecast dla Androida, oraz Bluetooth dla pozostałych urządzeń, oraz Spotify Connect.

Możesz oczywiście podłączyć do systemu TV, gramofon, CD i inne urządzenia
Dzięki zastosowaniu niewielkiego koncentratora wyposażonego w wszelkiej maści wejścia analogowe jak i cyfrowe, w tym USB możesz podłączyć do kolumn absolutnie każde urządzenie. Może to być Twój telewizor, gramofon, CD, komputer, konsola do gier itp. Po podłączeniu ich do koncentratora stają się częścią bezprzewodowego wszechświata. Hub przesyła sygnał bezprzewodowo, bez kompresji do głośników. Urządzenie można bez problemu schować w szafce. Nie musi być w widocznym miejscu. Jeśli chcesz, możesz również podłączyć głośniki za pomocą kabla z przedwzmacniacza.

Staje się bezprzewodowym systemem muzycznym z opcjonalnym Hubem (koncentratorem) stereo
Legend 5.2 Silverback przekształca się w kompletny bezprzewodowy system muzyczny z cyfrowym centrum sterowania Stereo Hub.

Stereo Hub steruje urządzeniami audio, od smartfona, gramofonu, telewizora, serwera muzycznego, odtwarzacza CD itp. i łączy je bezprzewodowo z SA Legend 5.2 Silverback przy użyciu najlepszej na świecie technologii bezprzewodowej: WiSA.

Dzięki Stereo Hub nie masz kabli głośnikowych w swoim salonie i masz większą niż kiedykolwiek swobodę umieszczania kolumn w dowolnym miejscu.

Kolumna SA Legend 5.2 silverback jest gotowa do wejścia w świat bezprzewodowego cyfrowego kina domowego 7.1.

Wymagane jest tylko podłączenie kolumn za pomocą kliknięcia przycisku zgodnie z jego położeniem w kinie domowym (tylny, środkowy lub surround itp.). W ten prosty sposób ustawiasz kino bezprzewodowe z maksymalnie 8 kolumnami.

Dużą różnicą pomiędzy System Audio a większością innych marek jest taka, że ​​SA ma korzenie w muzyce. Oznacza to, że skupiamy się na dźwięku, testując nasze kolumny na wiele sposobów, aby zapewnić, że dźwięk jest odpowiedni. Na przykład, używamy dużej grupy muzyków i miłośników muzyki, aby przetestować nasze kolumny. Ich zadaniem jest testowanie kolumn za pomocą mnóstwa muzyki i stylów. Testują, czy łatwo jest podążać za rytmem muzyki. Zwracają uwagę na to, czy wokale są prezentowane z właściwą pasją i obecnością. W systemie audio dźwięk ma ostatnie słowo.

Rzućmy okiem na głośnik niskotonowy
Nie ma drugiego takiego głośnika niskotonowego, jak ten w SA 5.2 silverback. Tutaj znajduje się główna przyczyna niesamowitego dźwięku kolumny. Membrana wychyla się o 40% więcej niż w normalnej konstrukcji, oddając głębsze basy i bogatszy dźwięk niż inne głośniki tego samego rozmiaru. Membrana wykonana jest z włókna węglowego. Lekki materiał sprawia, że ​​dźwięk jest wyraźniejszy i bardziej żywy, a ty masz wyraźne poczucie bycia blisko muzyki.

Wypełnia pokój dźwiękiem
Głośnik wysokotonowy w SA 5.2 silverback jest nowo opracowany z opatentowaną soczewką akustyczną DTX. Oznacza to, że dźwięk promieniuje na cały pokój. Nie musisz siedzieć w określonym miejscu, aby uzyskać najlepsze wrażenia dźwiękowe. Niezwykle lekka membrana sprawia, że ​​dźwięk jest delikatny i dopracowany, dzięki czemu nigdy nie przegapisz magii muzyki.

RAM Tweaks
RAM TWEAKS to optymalizacje dźwięku, które pobierasz i instalujesz w swoich kolumnach. Masz możliwość zoptymalizowania dźwięku jak nigdy dotąd.

Szczegóły odnośnie RAM TWEAKS tutaj:

RT100 - Pierwsza wersja.

RT100max - Pierwsza wersja plus 50% więcej mocy.

RT175 - Czystszy i bardziej szczegółowy dźwięk.

RT200x - Nowa wersja (zalecana aktualizacja). Więcej szczegółów. Dokładniejszy dźwięk.

RT200max - Nowa wersja plus 50% więcej mocy.

RT250 - Bardziej analityczny dźwięk.

RT300 - dodatkowy dźwięk analityczny.

Legend 5.2 Silverback jest produkowany z RT200x od 22 stycznia 2021 roku.

Specyfikacje Techniczna:

 • Całkowita moc wzmacniacza: 150 W (aktywna, 2-drożna. Dwa wzmacniacze w każdej kolumnie)
 • Zakres częstotliwości: 40-25.000 Hz (+/-1.5dB)
 • Kablowe wejście analogowe: zbalansowane XLR
 • Głośnik wysokotonowy: Legend DXT
 • Głośnik średnio-niskotonowy: 1 x Legend 15/4
 • Zasada działania: Aktywny, 2-drożny, zamknięty
 • Możliwość aktualizacji DSP: Tak
 • Wbudowany bezprzewodowy odbiornik WiSA: Tak
 • Możliwość aktualizacji do bezprzewodowego kina domowego 7.1: Tak
 • Napięcie wejściowe: 100-240 V
 • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 19 x 32 x 26.5 cm
 • Waga kolumny: 6.7 kg
 • Zalecane umiejscowienie: Półka, na ścianie (za pomocą wspornika W.5), na stojaku
 • Wykończenie: czarna lub biała satyna

Warunki gwarancji:
Kolumny aktywne System Audio objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną przez autoryzowany centralny serwis.