System Audio Legend 7.2 (Czarny satyna) - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: System Audio
 • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

 • Historia ceny
 • szt.
 • 5 500,00 zł / szt.

Kolumna LCR System Audio Legend 7.2 (Czarny satyna)
Cena dotyczy 1 szt. kolumn.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Kolumna LCR System Audio Legend 7.2

Żadna inna kolumna nie łączy elastyczności i jakości dźwięku jak Legend 7.2.

Zawieś go na ścianie lub połóż na półce. Bez względu na to, gdzie umieścisz SA Legend 7.2, jakość dźwięku Cię zadziwi.

SA Legend 7.2 pokazuje istotę naszego sposobu pracy w System Audio. Projekt jest prosty. Jakość budowy jest bez zarzutu, a materiały są luksusowe i prawdziwe. Ale jesteśmy również wymagający, jeśli chodzi o technologię i sposób jej przetwarzania. Na przykład nie używamy większych głośników, gdy budujemy większe kolumny. Zamiast tego używamy wielu mniejszych przetworników. Robimy to, ponieważ budujemy kolumny w odniesieniu do muzyki. Wiemy, że prędkość głośników jest absolutnie niezbędna, aby kolumny mogły tchnąć życie i energię w dźwięk. Wiemy również, że nasi użytkownicy są miłośnikami muzyki, którzy cieszą się energią, niuansami w dźwięku i osobowością talentu artysty. Dźwięk ma ostatnie słowo.

SA Legend 7.2 to nowoczesna i elastyczna kolumna nadająca się do zastosowania w systemie muzycznym lub kinie domowym z dźwiękiem wysokiej jakości. Używaj jej z innymi kolumnami SA Legend 7.2 lub razem z innymi modelami SA Legend.

Ty decydujesz, czy umieścić kolumnę poziomo czy pionowo na ścianie. W zestawie otrzymujesz maskownice, które działają w obu pozycjach.

Możesz w dowolnym momencie upgradować ją do SA Legend 7.2 Silverback, w pełni aktywnej wersji SA legend 7.2.

Wykończenie obudowy jest dostępne w kolorze białym i czarnym. To samo dotyczy maskownicy, która jest dostarczana w tym samym kolorze co obudowa.

Pamiętaj, że rejestrując je u producenta, otrzymujesz 7-letnią gwarancję fabryczną.

Legend 7.2 jest tak niezawodny, że ​​może być również stosowany w studiach nagraniowych, salach konferencyjnych, sklepach, kawiarniach, restauracjach itp.

Wykorzystuje prawa akustyki
Akustyka w SA legend 7.2 została specjalnie dostosowana, aby kolumna działała blisko ściany. W akustyce obowiązują specjalne zasady, gdy dźwięk trafia na duże powierzchnie, takie jak ściany.

Gdy kolumna jest umieszczona w pobliżu ściany, część dźwięku odbija się od powierzchni ściany i miesza się z dźwiękiem, który został już wysłany do pomieszczenia. Zwykła kolumna zniekształci dźwięk, jeśli nie jest specjalnie zaprojektowana do pracy w takich warunkach.

SA Legend 7.2 działa doskonale po zawieszeniu na ścianie, nie przenosząc wibracji na ścianę.

Aktualizacja z pasywnego na aktywny
Modele z naszej legendarnej rodziny można rozbudować z pasywnych do aktywnych. Dotyczy to również Legend 7.2. Aktualizacja jest prostą i przyszłościową operacją, w której pasywną zwrotnicę głośnika zastępuje nasz moduł Silverback z wbudowanymi wzmacniaczami, elektroniczną zwrotnicą i DSP z niestandardowym oprogramowaniem.

Specyfikacja Techniczna:

 • Moc ciągła: 225 W
 • Zakres częstotliwości (+/-1.5dB): 35-25.000 Hz
 • Impedancja: 4-8 Ohm
 • Zalecany wzmacniacz: min. 70 W
 • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 28.6 x 47 x 15.4 cm
 • Zalecane umiejscowienie: Ściana, półka lub sufit
 • Wykończenie: czarny lub biały
 • Kolor maskownicy: Podobny do obudowy
 • Opcjonalnie: Maskownica w innym kolorze (białym lub czarnym)

Warunki gwarancji:
Kolumny pasywne System Audio objęte są 7-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja na stronie producenta), realizowaną przez autoryzowany centralny serwis.