System Audio Saxo 40 (czarny satyna) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: System Audio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.
  • szt.
  • 1 999,00 zł / szt.

Kolumna podłogowa System Audio Saxo 40 (czarny satyna)
Cena dotyczy 1 szt. produktu.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Kolumna podłogowa System Audio Saxo 40

Uwielbiasz świetny dźwięk, ale nie duże głośniki? Dlatego wybierasz SA Saxo 40. Brzmi oszałamiająco i nie zagraca salonu. SA saxo 40 to głośnik w nowym formacie. Jest mniejszy niż zwykły głośnik podłogowy, jednak dźwięk jest zaskakująco duży dzięki zupełnie nowemu rodzajowi głośnika basowego, który nie wymaga dużej obudowy. Innym powodem dużego dźwięku jest opatentowana akustyczna soczewka DXT, który skutecznie wypełnia pomieszczenie dźwiękiem. Użyj SA Saxo 40 w dobrym systemie muzycznym (minimum 30 watów) i uzyskaj niesamowite wrażenia muzyczne ze wszystkich rodzajów muzyki. Nowe głośniki basowe SA saxo 40 zostały opracowane na podstawie doświadczeń, które doprowadziły do ​​powstania rodziny pandionów, powinny spełnić wszelkie oczekiwania. To zaskakujące kolumny, które grają olbrzymim dźwiękiem, zachowując jednocześnie małe wymiary.

Spełnia marzenie o dużym dźwięku
SA saxo 40 to najlepszy kompaktowy głośnik podłogowy, który stworzyliśmy od lat. Spełnia marzenia wielu ludzi o wielkim dźwięku, ale dostarcza więcej. Głośnik wysokotonowy z opatentowaną soczewką DXT zapewnia równomierny dźwięk w salonie, zapewniając niesamowite wrażenia z dowolnego miejsca.
Głośnik wysokotonowy to nowy projekt, który został opracowany w ścisłej współpracy pomiędzy naszymi zespołami nasłuchowymi i inżynierami. Jego sukces polega na tworzeniu jakości dźwięku z wysublimowaną równowagą drobnych szczegółów muzyki. SA saxo 40 to także solidna konstrukcja. 

Sprawdzone przez wymagających melomanów
System Audio to jedyna marka głośników założona przez muzyka. Oznacza to, że skupiamy się na dźwięku i testujemy nasze głośniki na wiele sposobów, aby zapewnić, odpowiedni dźwięk. Na przykład, używamy dużej grupy muzyków i miłośników muzyki, aby przetestować nasze głośniki. Zadaniem testerów jest przetestowanie głośników za pomocą wielu próbek muzyki i stylów. Testują np. czy łatwo jest podążać za rytmem muzyki. Zwracają uwagę na to, czy wokale są prezentowane z właściwą pasją i obecnością. Używają dynamicznej muzyki, aby sprawdzić, czy obraz pozostaje nienaruszony, kiedy głośnik naprawdę musi działać, a akustyczna muzyka służy do określenia, jak wierne jest życie i realistyczny dźwięk.

Specyfikacja techniczna:
- Moc maksymalna: 135W
- Zakres częstotliwości +/- 1,5 dB: 40-25.000 Hz
- Impedancja: 4-8 Ohm
- Czułość (1 W / 1 m): 89 dB
- Konstrukcja 2,5 drożna bass-reflex
- Wymiary (szer. X wys. X gł.) Cm: 16,5 x 84.5 x 25

Warunki gwarancji:
Kolumny marki System Audio objęte są 7-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.