System Audio Saxo 5 (czarny satyna) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: System Audio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.
  • szt.
  • 1 349,00 zł / szt.

Kolumna podstawkowa System Audio Saxo 5 (czarny satyna)
Cena dotyczy 1 szt. produktu.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Kolumna podstawkowa System Audio Saxo 5

SA saxo 5 to uroczy głośnik. Sprawia, że wrażenia muzyczne wydają się obecne i żywe. Prawie automatycznie stukasz stopą, gdy doświadczasz SA saxo 5. Dźwięk jest żywy i wciągający, a rytm jest przenoszony z bezpiecznym poczuciem energii i muzykalności. Dźwięk pokaże wszystko, od rocka i intensywnej muzyki elektronicznej, po delikatny jazz lub delikatne akustyczne pejzaże dźwiękowe. To głośnik, który stawia dźwięk ponad wszystko inne.

Wykończenie głośnika to prawdziwie błyszczący lakier w kolorze białym lub czarnym, a z przodu czarna tkanina pokrywająca kratkę, która chroni głośniki. Możesz kupić białą kratkę jako dodatek.

Sprawdzone przez wymagających melomanów
System Audio to jedyna marka głośników założona przez muzyka. Oznacza to, że skupiamy się na dźwięku i testujemy nasze głośniki na wiele sposobów, aby zapewnić, odpowiedni dźwięk. Na przykład, używamy dużej grupy muzyków i miłośników muzyki, aby przetestować nasze głośniki. Zadaniem testerów jest przetestowanie głośników za pomocą wielu próbek muzyki i stylów. Testują np. czy łatwo jest podążać za rytmem muzyki. Zwracają uwagę na to, czy wokale są prezentowane z właściwą pasją i obecnością. Używają dynamicznej muzyki, aby sprawdzić, czy obraz pozostaje nienaruszony, kiedy głośnik naprawdę musi działać, a akustyczna muzyka służy do określenia, jak wierne jest życie i realistyczny dźwięk.

Specyfikacja techniczna:
- Moc maksymalna: 150W
- Zakres częstotliwości +/- 3 dB: 50-25.000 Hz
- Impedancja: 4-8 Ohm
- Czułość: (1W / 1m): 88 dB
- Wymiary (szer. X wys. X gł.) Cm: 16.5 x 28 x 23

Warunki gwarancji:
Kolumny marki System Audio objęte są 7-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.