System Audio Saxo 60 (czarny satyna) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: System Audio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.
  • szt.
  • 2 999,00 zł / szt.

Kolumna podłogowa System Audio Saxo 60 (czarny satyna)
Cena dotyczy 1 szt. produktu.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Kolumna podłogowa System Audio Saxo 60

Najbardziej urzekającą cechą SA saxo 60 jest precyzyjna i rytmiczna prezentacja muzyki. Głos ma błyszczącą wyrazistość, a instrumentalny detal jest dostarczany z finezją i autentycznością, która zaprasza do studia lub na scenę z muzykami. To głośnik stworzony do rozrywki. Zaprojektowany, by służyć Ci przez wiele lat. Materiały są znakomite i dokładnie przetestowane. Głośnik ma gładkie satynowe wykończenie w kolorze białym lub czarnym, z czarną maskownicą przednią chroniącą głośniki. Osłona głośnika jest również dostępna jako akcesorium w białej tkaninie.

Sprawdzone przez wymagających melomanów
System Audio to jedyna marka głośników założona przez muzyka. Oznacza to, że skupiamy się na dźwięku i testujemy nasze głośniki na wiele sposobów, aby zapewnić, odpowiedni dźwięk. Na przykład, używamy dużej grupy muzyków i miłośników muzyki, aby przetestować nasze głośniki. Zadaniem testerów jest przetestowanie głośników za pomocą wielu próbek muzyki i stylów. Testują np. czy łatwo jest podążać za rytmem muzyki. Zwracają uwagę na to, czy wokale są prezentowane z właściwą pasją i obecnością. Używają dynamicznej muzyki, aby sprawdzić, czy obraz pozostaje nienaruszony, kiedy głośnik naprawdę musi działać, a akustyczna muzyka służy do określenia, jak wierne jest życie i realistyczny dźwięk.

W przeciwieństwie do innych
SA saxo 60 jest zbudowany zgodnie z zasadą unikalną dla System Audio. W naszych dużych głośnikach nie używamy dużych głośników. Wolimy używać wielu małych.
Robimy to, aby:
- Kontrolować rozproszenie dźwięku. Kontrolowana dyspersja dźwięku zapewnia lepszą jakość dźwięku, niezależnie od wystroju pomieszczenia i jego akustyki
- Zapewnić muzyczne doznania dźwiękowe. Nasze małe głośniki są szybsze i łatwiejsze w napędzeniu. Dzięki temu dźwięk jest bardziej precyzyjny.

Dodatkową zaletą korzystania z 4 głośników niskotonowych w każdej kolumnie jest to, że mogą one grać niesamowicie głośno bez żadnych trudności.
Po prostu połącz SA saxo 60 ze wzmacniaczem dobrej jakości i mocą wyjściową 50 W lub więcej i masz system muzyczny, który zawsze jest gotowy do grania na imprezach, a robi to z przytłaczającą energią muzyczną.

Specyfikacja techniczna:
- Moc maksymalna: 170W
- Zakres częstotliwości: 40-25.000 Hz (+/- 3 dB)
- Impedancja: 4-8 Ohm
- Konstrukcja 2,5 drożna bass-reflex
- Wymiary (szer. X wys. X gł.) Cm: 16.5x96x26

Warunki gwarancji:
Kolumny marki System Audio objęte są 7-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.