Taga Harmony HTA-2000B v.2 (Czarny) - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Taga Harmony
  • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 5 799,00 zł brutto
  • szt.
  • 7 999,00 zł 5 784,00 zł / szt.

Wzmacniacz hybrydowy Taga Harmony HTA-2000B v.2 (Czarny)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub specjalna oferta!

Wzmacniacz hybrydowy Taga Harmony HTA-2000B v.2

TAGA Harmony HTA-2000B v. 2 jest 150-watowym hybrydowym zintegrowanym wzmacniaczem klasy high-end wykorzystującym lampy 12AX7 w sekcji przedwzmacniacza z katodowym obwodem wzmocnienia, oraz układ SRPP w oparciu o 12AU7 SRPP w drugim stopniu wzmocnienia. To rozwiązanie zapewnia bardzo ciepły, liniowy i wciągający dźwięk cechujący się również dynamiczną prezentacją.
Wysokiej wydajności lampy, precyzyjne wysokonapięciowe tranzystorowe hybrydowe zasilanie zapewniają napięciową stabilizację i bardzo niski prąd tętniący z sieci. Efektem jest bardziej naturalny i świeży dźwięk z głęboką wielowymiarową sceną dźwiękową.
Wysokiej mocy tranzystory pracujące w obwodzie 0dB prądowego wzmocnienia odkrywają więcej szczegółów muzyki, oferując dodatkową czystą energię i więcej dynamiki, co pozwala wysterować bardzo wymagające głośniki.
Obwód lampowy połączony krzyżowo z audiofilskiej klasy kondensatorami MKPzapewnia stabilność odtwarzania poprawiając tonalność oraz głębię brzmienia.
Audiofilskiej klasy japoński potencjometr głośności ALPS zapewnia minimalne szumy i przesłuchy międzykanałowe oraz oferuje doskonałą i precyzyjną obsługę jak również ogranicza błędy międzykanałowe.
Powiększony aluminiowy system radiatorów pomaga rozpraszać tworzące się wewnątrz ciepło oraz pozwala na długotrwałą pracę wzmacniacza przy wysokich poziomach głośności z ograniczonymi zniekształceniami.
Pozłacane terminale głośnikowe klasy high-end oferują praktycznie bezstratną transmisję sygnału audio do głośników.
Wejścia analogowe RCA z wysokiej klasy mosiądzu mogą pomieścić do 3 urządzeń stereofonicznych, w tym gramofon (obydwie wkładki MM i MC), dzięki czemu jest możliwe słuchanie muzyki ze swoich ulubionych płyt winylowych.
Możesz podłączyć szereg urządzeń cyfrowych, a wbudowany przetwornik DAC wysokiej rozdzielczości 32bit / 384 kHz zapewni zawsze najlepszą jakość dźwięku. Wejście USB DAC jest doskonałym wyborem dla odtwarzania muzyki cyfrowej prosto z komputera, serwerów muzycznych czy kompatybilnych smartfonów.
HTA-2000B v.2 jest idealnym towarzyszem dla urządzeń mobilnych – umożliwia przesyłanie muzyki z smartfonów, tabletów i komputerów kompatybilnych z Bluetooth®.
Dla tych, którzy wolą słuchać muzyki dyskretniej wyposażyliśmy HTA-2000B v. 2 w high-endowy przedwzmacniacz słuchawek.
Wyjście przedwzmacniacza jest dedykowane dla opcjonalnego zewnętrznego wzmacniacza lub zasilania subwooferów i głośników.

Co to oznacza i dlaczego TAGA Harmony stosuje rozwiązanie hybrydowe?
Hybryda oznacza połączenie dwóch różnych technik tworzenia wzmacniaczy w jednym urządzeniu : świata lamp i świata tranzystorów.

Wzmacniacze TAGA Harmony wykorzystują lampy w sekcji przedwzmacniacza, natomiast tranzystory w końcówce mocy. Pozwala to uzyskać lampowy, miękki i analogowy charakter brzmienia oraz jednocześnie zagwarantować dużą dynamikę i moc, jaką dają tranzystory, co jest zazwyczaj słabą stroną czysto lampowych konstrukcji.

Brzmienie hybrydowych wzmacniaczy TAGA Harmony jest nie tylko jedwabiste i plastyczne ale jednocześnie silne i dynamiczne. Poza tym wzmacniacze hybrydowe w porównaniu z wzmacniaczami lampowymi łatwiej radzą sobie z poprawnym wysterowaniem różnych zestawów głośnikowych.
Należy pamiętać, że wzmacniacz hybrydowy, zanim zacznie grać w pełni swoich możliwości po włączeniu, wymaga pewnego czasu na wygrzanie lamp – zazwyczaj jest to od 5 do 15 minut w zależności od modelu i temperatury otoczenia.

Specyfikacja techniczna:
- Typ / Konstrukcja Wzmacniacz hybrydowy Klasa A/B
- Lampy 2 x 12AX7 2 x 12AU7
- Liczba kanałów 2 
- Moc wyjściowa na kanał / impedancja 2 x 150W 8ohm
- Przetwornik Cyfrowo-Analogowy DAC (Asynchronicznie 32bit / 384kHz, TI PCM-5100)
- Łączność bezprzewodowa Bluetooth v4.0
- Złącza wejściowe cyfrowe Optyczne
- USB (do podłączenia komputera)
- Złącza wejściowe analogowe CD, Line, Phono (MM/MC)
- Słuchawkowe: impedancja 32-320Ω, moc wyjściowa 1W, 160Ω
- Złącza wyjściowe analogowe RCA Pre-Out
- Pasmo przenoszenia 20Hz – 20kHz (+/- 0.5dB)
- THD <0.1% | <0.1%
- Stosunek sygnał-szum 90dB
- Aluminiowy pilot
- Dimmer - podświetlenie okna lamp (on/off)
- Zużycie energii 450W (230V 50Hz)
- Wymiary (W x S x G) 14.2 x 43 x 38 cm
- Waga 16.5 kg / szt.

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Taga Harmony objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.